Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 september.
Thuiswedstrijden zaterdag 9 september 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
9/09/2023 | A | 19:00 | KSAV A | ARENDONK | 1-0 | ||
9/09/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U9 PROV A | BALEN A | Joshua Bisiaux | ||
9/09/2023 | D2 | 15:00 | KSAV U9 PROV B | BALEN B | Lars Janssens | ||
9/09/2023 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | WESTERLO | Ivo Haeseldonckx | ||
9/09/2023 | D1 | 13:30 | KSAV U9 C | RAUW SPORT | Joshua Bisiaux | ||
9/09/2023 | C | 9:00 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 10 september 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
10/09/2023 | A | 15:00 | KSAV B | WIEKEVORST | 0-3 | ||
10/09/2023 | F2 | 11:00 | KSAV U12 PROV | PUNT/LARUM | Joeri van baelen | ||
10/09/2023 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | LOMMEL | 5-0 (ff) | ||
10/09/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | WESTERLO | 3-2 | ||
10/09/2023 | B | 9:00 | KSAV U15 C | TONGERLO B | 9-2 | ||
10/09/2023 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | BALEN B | Ivo Haeseldonckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 8 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
8/09/2023 | 20:00 | PUNT/LARUM A | KSAV RESERVEN A | 8-2 | |||
8/09/2023 | 19:00 | OLMEN A | KSAV U8 PROV A | ||||
8/09/2023 | 19:00 | OLMEN B | KSAV U8 PROV B | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 9 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
9/09/2023 | 14:00 | HOUTVENNE C | KSAV U15 B | 2-1 | |||
9/09/2023 | 10:30 | KFC MOL | KSAV U21 | 9-0 | |||
9/09/2023 | 10:30 | PUNT/LARUM B | KSAV U11 B | ||||
9/09/2023 | 10:00 | LAAKDAL | KSAV U6 | ||||
9/09/2023 | 10:00 | EXC.VORST A | KSAV U7 A | ||||
9/09/2023 | 9:30 | WEZEL | KSAV U11 PROV | ||||
Uitwedstrijden zondag 10 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
10/09/2023 | 10:00 | DESSEL B | KSAV U17 B | 2-6 | |||
10/09/2023 | 9:30 | VOSSELAAR | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 4 september 2023 om 15.55h
Aantal keren gelezen: 5843
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B