Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
wedstrijden en uitslagen vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 oktober
Thuiswedstrijden vrijdag 19 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | KFC BEEKHOEK SPORT | 1-2 | |||
Thuiswedstrijden zaterdag 20 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:30 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | FC ROSSELAAR/HULSEN | 4-2 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | KVC WESTERLO | 1-5 | |||
14:30 | SPARTA | PRO MILLE | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | K. VERBR BALEN B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | KFC EXC VORST | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KFC EZAART SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | KFC BEEKHOEK SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | KFC HEULTJE | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | KVC WESTERLO | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | KSK KASTERLEE A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | FC ARENDONK SPORT B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | K. ZWALUWEN OLMEN | 3-2 | |||
Vrij : | U17 A / U7 A / U7 C | |||||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U15A | |||||
11:15 - 14:45 U15C | ||||||
14:30 - 18:00 U7C/U6B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 21 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | KFC DESSEL SPORT D | 1-11 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | ASV GEEL A | 3-2 | |||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U9C | |||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 20 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
13:30 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 4-3 | |||
15:00 | FC PUNT/LARUM B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 2-2 | |||
12:00 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 7-3 | |||
12:00 | K. RETIE SK B | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | ||||
12:00 | OLEN UNITED | K. SAV ST. DIMPNA U6 | ||||
11:45 | KFC St. LENAARTS A | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | ||||
11:45 | KFC BEEKHOEK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | ||||
11:30 | VC HERENTALS B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | ||||
11:00 | K. ANTONIA FC A | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | ||||
11:00 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | ||||
11:00 | FC ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | ||||
11:00 | KVV OG VORSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ||||
11:00 | KFC DESSEL SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ||||
10:00 | FC ALKEN | K. SAV ST. DIMPNA G NIV 2 | ||||
10:00 | WAPPER ANTWERPEN | K. SAV ST. DIMPNA G NIV 4 | ||||
9:30 | KSK OOSTHOVEN A | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 3-1 | |||
9:30 | K. WITGOOR SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | ||||
9:30 | VC HERENTALS A | K. SAV ST. DIMPNA U9A | ||||
9:30 | K. RETIE SK C | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 21 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
11:15 | KFCM HALLAAR B | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | Spekstraat 2220 Hallaar | |||
11:00 | MINDERHOUT VV A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | Heistraat 2322 Minderhout |
Gepost op: 18 oktober 2018 om 18.37h
Aantal keren gelezen: 5039
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B