Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 december.
Thuiswedstrijden vrijdag 3 december 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
3/12/2021 | 20:00 | K. S.A.V. RES A | F.C. GIERLE A | 8-0 | ||||
3/12/2021 | 20:00 | K. S.A.V. DAMES | VRIJHEID HERSELT | 4-4 | ||||
Thuiswedstrijden zaterdag 4 december 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
4/12/2021 | 12:00 | K. S.A.V. U21 Prov | K.F.C. NIJLEN | 2-4 | ||||
4/12/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | Y.R.K.V. MECHELEN | IVO HAESELDONCKX | ||||
4/12/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U15 B | WESTERLO C | 6-2 | ||||
4/12/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U10 B | EZAART SPORT | IVO HAESELDONCKX | ||||
VRIJ : | K. S.A.V. A - K. S.A.V. B - U9 Prov A - U9 Prov B - U6 | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 5 december 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
5/12/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | BEERSCHOT | 5-1 | ||||
5/12/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | K.F.C. LINT | IVO HAESELDONCKX | ||||
5/12/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | VOSSELAAR | IVO HAESELDONCKX | ||||
5/12/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | K.F.C. NIJLEN | YOURI GEERINCKX | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 4 december 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
4/12/2021 | 14:30 | OOSTHOVEN D | K. S.A.V. RES B | 2-0 | ||||
4/12/2021 | 13:30 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U11 B | AFGELAST | ||||
4/12/2021 | 10:00 | K.F.C. HEULTJE | K. S.A.V. U12 B | AFGELAST | ||||
4/12/2021 | 10:00 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U7 A | AFGELAST | ||||
4/12/2021 | 9:30 | WESTERLO C | K. S.A.V. U10 Prov | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
4/12/2021 | 9:30 | DE KEMPEN A | K. S.A.V. U8 Prov A | PRIJSTRAAT TIELEN | ||||
4/12/2021 | 9:30 | DE KEMPEN B | K. S.A.V. U8 Prov B | PRIJSTRAAT TIELEN | ||||
Uitwedstrijden zondag 5 december 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
5/12/2021 | 11:15 | Y.R.MECHELEN | K. S.A.V. U15 Prov | 1-3 | ||||
5/12/2021 | 9:30 | DE KEMPEN C | K. S.A.V. U12 C | PRIJSTRAAT TIELEN | ||||
5/12/2021 | 9:30 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U17 B | AFGELAST | ||||
5/12/2021 | 9:15 | DESSEL SPORT B | K. S.A.V. U15 C | 2-1 | ||||
Uitwedstrijden woensdag 8 december 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
8/12/2021 | 18:30 | PUNT/LARUM | K. S.A.V. U9 | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM |
Gepost op: 29 november 2021 om 19.33h
Aantal keren gelezen: 8085
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B