Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen vrijdag 18 , zaterdag 19 en zondag 20 november.
Thuiswedstrijden zaterdag 19 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
19/11/2021 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | EZAART A | op 10 december | ||
19/11/2021 | B | 12:30 | KSAV U21 | BOECHOUT | 5-0 (forfait) | ||
19/11/2021 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | DUFFEL |
Ivo Haeseldonckx |
||
19/11/2021 | C | 9:00 | G-voetbal (training) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 20 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
20/11/2022 | A | 14:30 | KSAV B | RAUW | 0-7 | ||
20/11/2022 | B | 10:45 | KSAV 17 PROV | ZONHOVEN UNITED | 2-0 | ||
20/11/2022 | A | 10:45 | KSAV 15 PROV | VOSSELAAR VV | JEEGERS YNETHE | ||
20/11/2022 | B1 | 9:30 | KSAV 13 PROV | WESTERLO | Bjorn Daelemans | ||
20/11/2022 | B2 | 9:30 | KSAV U13 B | HAM UNITED | Peter Van Opstal | ||
20/11/2022 | F2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | HELSON HELCHTEREN | Joeri Van Baelen | ||
Uitwedstrijden vrijdag 18 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
18/11/2022 | 19:30 | RETIE C | KSAV RESERVEN | 4-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 19 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
19/11/2022 | 15:00 | BALEN | KSAV DAMES | 3-1 | |||
19/11/2022 | 15:00 | KASTERLEE | KSAV U17 C | 10-0 | |||
19/11/2022 | 12:45 | DE KEMPEN | KSAV U13 C | PRIJSTRAAT TIELEN | |||
19/11/2022 | 11:30 | TESTELT | KSAV U17 B | 1-3 | |||
19/11/2022 | 11:30 | LUTLOMMEL | KSAV U7 A | KONIJNENPIJPSTRAAT LOMMEL | |||
19/11/2022 | 11:00 | MARIA 't HEIDE | G-VOETBAL A | DE BEELENLEI BRASSCHAAT | |||
19/11/2022 | 09:45 | EXC. VORST | KSAV U15B | 5-1 | |||
19/11/2022 | 10:30 | BALEN | KSAV U8 PROV A | HOOLSTERBERG BALEN | |||
19/11/2022 | 10:30 | BALEN | KSAV U8 PROV B | HOOLSTERBERG BALEN | |||
19/11/2022 | 9:30 | DE KEMPEN B | KSAV U7 B | STWG OP MERKSPLAS TURNHOUT SYNTH !!! | |||
19/11/2022 | 9:30 | TURNHOUT | KSAV U9 PROV A | PRIJSTRAAT TIELEN | |||
19/11/2022 | 9:30 | TURNHOUT B | KSAV U9 PROV B | PRIJSTRAAT TIELEN | |||
Uitwedstrijden zondag 20 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
20/11/2022 | 14:30 | ZWANEVEN | KSAV A | 1-0 | |||
20/11/2022 | 11:15 | CAPELLEN | KSAV U11 PROV | RENE DE PAUWSTRAAT KAPELLEN SYNTH !!! | |||
20/11/2022 | 9:00 | NOORSE B | G-VOETBAL B | FRANS DE PEUTERSTRAAT KAPELLEN |
Gepost op: 13 november 2022 om 19.43h
Aantal keren gelezen: 10670
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B