Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 22 en zondag 23 januari.
Thuiswedstrijden zaterdag 22 januari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
22/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U7 | OLEN UNITED A | ? | ||||
22/01/2022 | 13:00 | K. S.A.V. DAMES | K.F.C. DE KEMPEN | VW | ? | |||
22/01/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | K.F.C. ZAMMEL A | ? | ||||
22/01/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U11 B | V.C. MOLDAVO A | ? | ||||
22/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | O.G. VORSELAAR A | ? | ||||
22/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | WESTERLO A | ? | ||||
22/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov B | WESTERLO B | ? | ||||
Vrij | U21 - U15 B - RES B | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 23 januari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
23/01/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | LILLE UNITED A | BREKALO KRISTIAN | ||||
23/01/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | BALEN A | NEVELSTEEN TIEBE | ||||
23/01/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | HOUTVENNE C | ? | ||||
23/01/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | BERG & DAL | UITGESTELD | ||||
23/01/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | K.F.C. MOL | HOES EDDY | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 22 januari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
22/01/2022 | 17:00 | WEZEL SPORT | K. S.A.V. A-PLOEG | SPORTA TONGERLO | ||||
22/01/2022 | 13:00 | BERG & DAL B | K. S.A.V. U6 A | SPORTLAAN MEERHOUT | ||||
22/01/2022 | 11:00 | WAVRIA A | K. S.A.V. U9 Prov A | SCHRANS O.L.V. - WAVER | ||||
22/01/2022 | 11:00 | WAVRIA B | K. S.A.V. U9 Prov B | SCHRANS O.L.V. - WAVER | ||||
22/01/2022 | 09:30 | WEZEL A | K. S.A.V. U10 Prov | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | ||||
22/01/2022 | 10:00 | OLMEN A | K. S.A.V. U6 B | EGSTRAAT OLMEN | ||||
Uitwedstrijden zondag 23 januari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
23/01/2022 | 11:30 | LIERSE KEMP. B | K. S.A.V. U13 Prov | LIERSESTEENWEG KESSEL | ||||
23/01/2022 | 10:00 | K.F.C. POPPEL | K. S.A.V. U13 B | STEENWEG OP BAARLE POPPEL | ||||
23/01/2022 | 9:30 | KASTERLEE A | K. S.A.V. U12 Prov | DUINENEIND KASTERLEE |
Gepost op: 18 januari 2022 om 10.03h
Aantal keren gelezen: 7836
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B