Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen woensdag 31 januari, vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 februari.
Uitwedstrijden woensdag 31 januari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
31/1/2024 | 19:30 | KFC NIJLEN A | KSAV U17 PROV | 2-4 |
Thuiswedstrijden vrijdag 2 februari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
2/02/2022 | A | 20:00 | KSAV A | BALEN | 1-3 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 3 februari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
2/03/2024 | B | 15:00 | KSAV U21 | FC PUNT-LARUM | 4-3 | ||
2/03/2024 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | K.F.C. TONGERLO B | Stan Muyshond | ||
2/03/2024 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | K.V.V. VOSSELAAR A | Joshua Bisiaux | ||
2/03/2024 | D2 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | K.V.V. VOSSELAAR B | Maxim Thijs | ||
2/03/2024 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | K.V.V. VOSSELAAR A | Ivo Haeseldonckx | ||
2/03/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U8 C | DESSEL SPORT C | Joshua Bisiaux | ||
2/03/2024 | F2 | 12:00 | KSAV U13 PROV | K. LINDELHOEVEN A | Ivo Haeseldonckx | ||
2/03/2024 | D1 | 12:00 | KSAV U6 | K.V.V. THES SPORT A | |||
2/03/2024 | A1 | 10:00 | G-voetbal Niv 3 | VISSENAKEN A | |||
2/03/2024 | A2 | 10:00 | G-voetbal Niv 4 | K.F.C. LENTEZON B | |||
Thuiswedstrijden zondag 4 februari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
2/04/2024 | A | 15:00 | KSAV B | EXC.VORST | 2-2 | ||
Uitwedstrijden vrijdag 2 februari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/02/2024 | 20:45 | SKS HERENTALS A | KSAV RESERVEN A | 5-0 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 3 februari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/03/2024 | 15:00 | KBSK RETIE C | KSAV U15 C | 9-0 | |||
2/03/2024 | 14:00 | PUNT-LARUM A | KSAV U12 PROV | ||||
2/03/2024 | 13:30 | LUTLOMMEL VV A | KSAV U15 PROV | 5-5 | |||
2/03/2024 | 10:30 | V.V. LAAKDAL A | KSAV U13 B | ||||
2/03/2024 | 10:00 | K.B.S.K. RETIE A | KSAV U11 PROV | ||||
2/03/2024 | 10:00 | K. ANTONIA F.C. A | KSAV U9 PROV A | ||||
2/03/2024 | 10:00 | K. ANTONIA F.C. B | KSAV U9 PROV B | ||||
2/03/2024 | 9:30 | K.B.S.K. RETIE A | KSAV U7 A | ||||
Uitwedstrijden zondag 4 februari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/04/2024 | 9:30 | EZAART B | KSAV U17 B | 2-3 | |||
2/04/2024 | 9:30 | VV LAAKDAL A | KSAV U15 B | 2-0 |
Gepost op: 30 januari 2024 om 17.57h
Aantal keren gelezen: 4478
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B