Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Na de pandoering in Olen hoopte St. Dimpna op een overwinning tegen rode lantaarn Turnhout.
Ondanks een prima prestatie bleef K. S.A.V. op een gelijkspel steken en daar is maar één reden voor "de doelkansen niet benutten" wie niet scoort kan niet winnen.
Al drie wedstrijden op rij kan St. Dimpna niet scoren, terwijl er toch heel wat doelkansen werden afgedwongen, ook zaterdagavond.
In de eerste helft was St. Dimpna veruit de beste en gevaarlijkste ploeg, de doelkansen stapelden zich op maar scoren lukte niet.
Na de pauze bleef K. S.A.V. de beste ploeg, de bezoekers trokken een muur op voor hun rechthoek en verdedigden zich met man en macht.
Toch kreeg St. Dimpna enkel geweldige kansen maar de bal wil er momenteel gewoon niet in.
Zo eindigde deze wedstrijd die zich bijna negentig minuten op de helft van H.I.H afspeelde op een teleurstellende brilscore.
De start van de competitie valt toch wel tegen, niet het spelniveau maar wel de resultaten kunnen trainer Gus Aerts niet bekoren.
Zondag trekt K.S.A.V. B naar Wechelderzande een ploeg die eveneens vier punten telt.
Vervangingen :
Najim Amezian ipv Jens Van Horebeek
Junior N'Zo ipv Arthur Van de Plas
Bens Stef ipv Jonathan Heymans
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
29-09-2018 | 19:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | K. HIH TURNHOUT |
|
29-09-2018 | 19:30 | KFC HEIDEBL. PULDERBOS | KSK HERENTALS |
|
29-09-2018 | 19:30 | FC ROSSELAAR HULSEN | OLEN UNITED |
|
29-09-2018 | 19:30 | KVV RAUW SP. | KFC GROBBENDONK |
|
29-09-2018 | 19:30 | KFC DE KEMPEN TL B | K. BLAUWV. OEVEL |
|
30-09-2018 | 15:00 | KSK OOSTHOVEN | KFC VERBR. ALBERTA |
|
30-09-2018 | 15:00 | KFC EZAART SP. | KFC WECHELDERZANDE |
|
30-09-2018 | 15:00 | FC PUNT-LARUM | VC POEDERLEE |
|
Gepost op: 29 september 2018 om 21.55h
Aantal keren gelezen: 6364
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B