Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 november.
Thuiswedstrijden vrijdag 5 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
5/11/2021 | 20:00 | K. S.A.V. DAMES | LENTEZON BEERSE | 2-4 | ||||
Thuiswedstrijden zaterdag 6 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
6/11/2021 | 20:00 | K. S.A.V. A | LOENHOUT S.K. | JANAH IBRAHIM | ||||
6/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. U21 Prov | VOSSELAAR V.V. | SCHUERMANS PAUL | ||||
6/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. U7 | BERG & DAL V.V. | |||||
6/11/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | BERG & DAL V.V. | |||||
6/11/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | WESTERLO C | |||||
6/11/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | ARENDONK SPORT A | |||||
6/11/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov B | ARENDONK SPORT B | |||||
6/11/2021 | 10:00 | G-voetbal NIV 3 | K.F.C. TURNHOUT | |||||
6/11/2021 | 10:00 | G-voetbal NIV 4 | S.V. NOORSE | |||||
6/11/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U11 B | VERBR. ALBERTA | |||||
6/11/2021 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Vrij : | Reserven A | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 7 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
7/11/2021 | 14:30 | K. S.A.V. B | ALBERTA GEEL | EVERS DERRE | ||||
7/11/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | LILLE UNITED A | MEESENS STIJN | ||||
7/11/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov. | ARENDONK SPORT A | K.B.V.B. | ||||
7/11/2021 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | BOOISCHOT | 5-0 (ff) | ||||
7/11/2021 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | OUD-TURNHOUT A | LUYTEN GUSTAAF | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 6 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
6/11/2021 | 14:30 | BEEKHOEK SPORT B | K. S.A.V. RES B | 1-3 | ||||
6/11/2021 | 13:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U10 Prov | POEYELHEIDE GIERLE | ||||
6/11/2021 | 11:15 | BEEKHOEK SPORT | K. S.A.V. U6 A | BROEKSTRAAT GEEL TEN-AARD | ||||
6/11/2021 | 10:00 | TONGERLO A | K. S.A.V. U15 B | 9-1 | ||||
6/11/2021 | 9:30 | W.H. SCHORVOORT | K. S.A.V. U10 B | SCHORVOORTBERG TURNHOUT | ||||
6/11/2021 | 9:30 | LENTEZON BEERSE A | K. S.A.V. U9 Prov A | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! | ||||
6/11/2021 | 9:30 | LENTEZON BEERSE B | K. S.A.V. U9 Prov B | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 7 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
7/11/2021 | 11:30 | AARTSELAAR B | K. S.A.V. U13 B | KLEISTRAAT AARTSELAAR SYNTH !!! | ||||
10/11/2021 | 19:00 | MERKSPLAS S.K. | K. S.A.V. U13 Prov | HOFEINDE MERKSPLAS | ||||
7/11/2021 | 9:30 | ARENDONK SPORT A | K. S.A.V. U12 Prov | HEIKANT ARENDONK SYNTH !!! | ||||
7/11/2021 | 9:30 | VV LAAKDAL | K. S.A.V. U12 C | RAUWSTRAAT LAAKDAL-VEERLE |
Gepost op: 1 november 2021 om 20.47h
Aantal keren gelezen: 5216
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B