Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
wedstrijden vrijdag 30 november, zaterdag 1 en zondag 2 december
Thuiswedstrijden vrijdag 30 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
20:30 | K.SAV 1° ELFTAL A | K.RETIE SK | 0-2 | Bosmans Daniel | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 1 december 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
14:30 | SPARTA | GERMEER | Sparta | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | K. ZWALUWEN OLMEN | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | K. WITGOOR DESSEL B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | FC PUNT/LARUM B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | BEEKHOEK SPORT A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | KFC LINDA OLEN | n.v.t. | |||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | K.SAV ST. DIMPNA U17 B | 1-9 | Van De Weyer August | ||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | VNA WORTEL | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | KVC OOSTMALLE A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KFC NIJLEN B | ||||
9:30 | K. SAV G NIV 2 | YRKV MECHELEN | Goossens Rudy | |||
9:30 | K. SAV G NIV 3 | K. BERCHEM SPORT | n.v.t. | |||
9:30 | K. SAV G NIV 4 | LENTEZON BEERSE | n.v.t. | |||
9:00 | K.SAV ST. DIMPNA U15 B | KFC DESSEL SPORT B | 3-3 | Baki Yasin | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | KFC ZWARTE LEEUW A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | KFC NIJLEN A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U12A | |||||
11:15 - 14:45 U15B | ||||||
14:30 - 18:00 U13B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 2 december 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
14:30 | K.SAV 1° ELFTAL B | KFC DE KEMPEN TL B | Lievens Kevin | |||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | ZANDHOVEN S.K. B | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | KSV VLUG VOORUIT B | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | KVV OG VORSELAAR A | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | VC HERENTALS | ||||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U13D | |||||
11:30 - 13:45 U9 C | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 30 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | KVV OG VORSELAAR | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 0-5 (ff) | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 1 december 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
14:30 | FC ROSSELAAR/HULSEN | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 1-3 | Olmsebaan 2490 Balen | ||
14:00 | K RETIE SK B | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | Vossekot Geenend 2470 Retie | |||
13:30 | KFC MOL | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 2-2 | Boeretang 2400 Mol | ||
13:00 | LENTEZON BEERSE A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | Gem. Sportcom Stadionlaan 2340 Beerse | |||
13:00 | FC PUNT/LARUM A | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | Leeks 2440 Geel-Punt | |||
12:30 | K NOORDSTAR VV | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | Tarwestraat 2200 Noorderwijk SYNTH | |||
11:30 | K BERG EN DAL VV | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout | |||
11:30 | ALBERTA FC SCHILDE | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | Raymond Delbekestraat 2980 Zoersel | |||
11:15 | K. RETIE SK B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | Oosthoven Nieuwstraat 2360 Oud-Turn | |||
10:30 | OLEN UNITED | K. SAV ST. DIMPNA U8 | Gestelstraat 2250 Olen | |||
10:00 | K BERG EN DAL VV | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout | |||
9:30 | ARENDONK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | Heikant 2370 Arendonk | |||
9:30 | FC PUNT/LARUM A | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | Leeks 2440 Geel-Punt | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 2 december 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
12:00 | YRKV MECHELEN A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | Liersesteenweg 2800 Mechelen | |||
9:30 | KVV OG VORSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | Riemenstraat 2290 Vorselaar | |||
9:30 | K VERBR BALEN A | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | De Bleukens Nagelsberg 2490 Balen |
Gepost op: 26 november 2018 om 22.15h
Aantal keren gelezen: 5301
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B