Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslageb van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 november.
Thuiswedstrijden vrijdag 25 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
25/11/2022 | A | 20:00 | KSAV RESERVEN | DESSEL B | 5-0 | ||
25/11/2022 | B | 19:30 | KSAV DAMES | BRECHT | 3-0 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 26 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
26/11/2022 | A | 19:00 | KSAV A | VC HERENTALS | 3-0 | ||
26/11/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U11 PROV | NIJLEN | Joeri Vanbaelen | ||
26/11/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | RAUW | |||
26/11/2022 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | TONGERLO B | |||
26/11/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | OLMEN | Lars Janssens | ||
26/11/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | OLMEN | Tuur Muyshond | ||
26/11/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 B | HEULTJE A | 6-3 | ||
26/11/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 27 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
27/11/2022 | B | 10:45 | KSAV 17 PROV | TORPEDO HASSELT | 2-0 | ||
27/11/2022 | A | 10:45 | KSAV 15 PROV | ANTONIA | 3-0 | ||
27/11/2022 | B | 9:30 | KSAV 13 PROV | LILLE UNITED | Lema Cedric | ||
27/11/2022 | F2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | BREE-BEEK | Joeri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden zaterdag 26 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
26/11/2022 | 19:30 | GROBBENDONK | KSAV B | 3-1 | |||
26/11/2022 | 13:30 | ACHEL VV | KSAV U13 B | SIGGERTSTRAAT HAMONT-ACHEL | |||
26/11/2022 | 12:30 | WITGOOR B | KSAV U12 B | WOUWERSTRAAT DESSEL | |||
26/11/2022 | 12:00 | PUNT/LARUM | KSAV U17 C | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
26/11/2022 | 11:00 | ASV GEEL C | KSAV U13 C | RAUWELKOVEN GEEL | |||
26/11/2022 | 10:00 | RETIE B | KSAV U15B | 2-4 | |||
26/11/2022 | 10:00 | LILLE UNITED | KSAV U9 PROV A | POEYELHEIDE GIERLE | |||
26/11/2022 | 10:00 | LILLE UNITED B | KSAV U9 PROV B | POEYELHEIDE GIERLE | |||
26/11/2022 | 10:00 | BERG EN DAL A | KSAV U6 | SPORTLAAN MEERHOUT | |||
26/11/2022 | 9:30 | BROECHEM | KSAV U21 | 4-4 | |||
26/11/2022 | 9:15 | HAM UNITED | KSAV U10 B | SPORTLAAN HAM | |||
Uitwedstrijden zondag 27 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
27/11/2022 | 11:15 | VOSSELAAR VV | KSAV U10 PROV | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR |
Gepost op: 23 november 2022 om 15.51h
Aantal keren gelezen: 8572
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B