Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
We kregen de voorstellen binnen van het Provinciaal Comité, wat de reeksindelingen in 3e betreft.
* 3e Provinciale:
Voorstel 1:
- Reeks A:
Zandvliet Sport, KVV Achterbroek, K Kalmthout SK, KVV Gooreind, Ekeren FC, FC Turk Sport, Sporting Burcht, FC Merksem, Rochus Deurne, Olympic Pirates Deurne, KFC Schoten, KFC Meer, KFC Meerle, KVV Dosko, RVC Hoboken en KSK Wilrijk.
- Reeks B:
KFC Antonia B, KFC Halle, Borsbeek Sport, KSK Zandhovense, KFC Broechem, Kessel United, Bo Beerzel, KFC Putte, KV Hooikt, KFC Duffel B, FC Walem, SV Aartselaar A, Willebroekse SV, KVS Branst, Excelsior Puurs en VVH Lippelo.
- Reeks C:
KFC Poppel, KSK Oosthoven, FC Zwaneven, Verbroedering Arendonk, Vrij Arendonk, FC Gierle, VC Poederlee, KSK Kasterlee, SKS Herentals, Ezaart Sport, KFC Mol, KAC Olen, KSAV Sint Dimpna, FC Wezel Sport, Zwaluwen Olmen en VV Laakdal.
Bekijk voorstel 1 op een kaart van de provincie, in pdf. Klik : /userfiles/files/3e Prov Voorstel 1.pdf
Voorstel 2:
- Reeks A:
Zandvliet Sport, KVV Achterbroek, KSK Kalmthout, KVV Gooreind, Ekeren FC, KFC Antonia B, KFC Halle, KSK Zandhovense, KFC Meer, KFC Meerle, KVV Dosko, KFC Poppel, KSK Oosthoven, FC Zwaneven, Verbroedering Arendonk en Vrij Arendonk.
- Reeks B:
FC Turk Sport, Sporting Burcht, FC Merksem, Rochus Deurne, Olympic Pirates Deurne, KFC Schoten, RVC Hoboken, KSK Wilrijk, Borsbeek Sport, SV Aartselaar A, KFC Duffel B, FC Walem, Willebroekse SV, KVS Branst, Excelsior Puurs en VVH Lippelo.
- Reeks C:
KFC Broechem, Kessel United, BO Beerzel, KFC Putte, KV Hooikt, FC Gierle, VC Poederlee, KSK Kasterlee, SKS Herentals, Ezaart Sport, KFC Mol, KAC Olen, KSAV Sint Dimpna, FC Wezel Sport, Zwaluwen Olmen en VV Laakdal.
Bekijk voorstel 2 op een kaart van de provincie, in pdf. Klik /userfiles/files/3e Prov Voorstel 2.pdf
Gepost op: 20 mei 2016 om 22.59h
Aantal keren gelezen: 5585
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B