Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
wedstrijden van zaterdag 19 en zondag 20 januari
Thuiswedstrijden zaterdag 19 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
19:30 | ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | KSK WEELDE | 4-3 | Timmermans Geert | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | K. RETIE SK C | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | VV LAAKDAL B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | FC WEZEL SPORT | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | K. WITGOOR SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | VV LAAKDAL B | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KVC WESTERLO D | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | VV LAAKDAL A | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | LYRA - LIERSE BERLAAR B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | KFC DESSEL SPORT C | 4-1 | Melis Willy | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | KFC ZWARTE LEEUW A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | LYRA - LIERSE BERLAAR A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 U12 A | |||||
11.15-14.30 U9 A | ||||||
14.15-18.00 U9 B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 20 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
14:30 | ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | KSK SEFA HERENTALS | 0-4 | Naulaerts Guy | ||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | KFC ZAMMEL B | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | K. TERNESSE VV A | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | UITG. | K. RETIE SK | |||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 U10 A | |||||
11.15-13.45 U15 B | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 18 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:30 | ALBERTA FC SCHILDE | AMC | K. SAV ST. DIMPNA U16 DAMES | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 19 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
9:15 | KSK OOSTHOVEN | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | Nieuwstraat 2360 Oud-Turnhout-Oosthoven | |||
9:30 | K. SINT - JOB | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 1-3 | Sportveldlaan 2960 St-job-In-'T-Goor synth | ||
9:30 | KFC TURNHOUT A | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout | |||
10:00 | NIEUW BOECHOUT | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 2 | Olieslagerijstraat 2530 Boechout | |||
10:00 | KFC HEULTJE A | UITG . | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | Vijfhuizenstraat 2260 Zoerle-Parwijs | ||
11:15 | R. CAPPELLEN FC A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | René De Pauwstraat 2950 Kapellen synth | |||
11:15 | R. CAPPELLEN FC B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | René De Pauwstraat 2950 Kapellen synth | |||
11:30 | KFC EXC VORST | UITG. | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | De Vloed Lindestraat 2430 Laakdal-Vorst | ||
11:30 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | De Vloed Lindestraat 2430 Laakdal-Vorst | |||
11:30 | K. BERG EN DAL VV B | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout | |||
12:30 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | De Vloed Lindestraat 2430 Laakdal-Vorst | |||
12:30 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel | |||
12:45 | KFC BEEKHOEK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | Broekstraat 2440 Geel-Ten Aart | |||
13:00 | KFC TONGERLO A | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 1-3 | Geneinde 2260 Westerlo-Tongerlo | ||
14:30 | K. ZWALUWEN OLMEN | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 1-1 | Egstraat 2491 Olmen | ||
14:30 | KFC BEEKHOEK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 5-0 (ff) | Broekstraat 2440 Geel-Ten Aart | ||
14:30 | KFC ZAMMEL B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 0-3 | Veestraat 2440 Geel-Zammel | ||
16:00 | KVC WESTERLO | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 3 | De Merodreef 2260 Westerlo Synth | |||
16:30 | HOEKSKE B | SPARTA | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 20 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
9:30 | KSK KASTERLEE A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 3-2 | Duineneind 2460 Kasterlee | ||
9:30 | KSK BRANDDONK B | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | Groenedijk 2470 Retie | |||
10:00 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | 1-3 | De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel | ||
10:00 | KSK HEIST | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 4 | Lostraat 2220 Heist-Op-Den-Berg | |||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 23 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
18:00 | KVV RAUW SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U13 | Blekestraat 2400 Mol-Rauw |
Gepost op: 14 januari 2019 om 22.00h
Aantal keren gelezen: 4705
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B