Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Thuiswedstrijden vrijdag 28 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:30 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | K. VERBR.BALEN | 2-2 | |||
Thuiswedstrijden zaterdag 29 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:30 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | K TURNHOUTSE H.I.H. S.K. | 0-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | FCM HALLAAR A | 3-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | VV LAAKDAL | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KFCV ALBERTA | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | K. WITGOOR SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | KVC WESTERLO D | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | F.C. NETEZONEN | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | KFC EZAART SORT C | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | K. VOSSELAAR VV A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | HOOGSTRATEN VV B | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | FCO BEERSCHOT WILRIJK C | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | KFC EXC. VORST | 7-2 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ASV GEEL A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : | U13 C - U11 C | |||||
Kantinedienst : | 8:00 tot 11:30 G-voetbal | |||||
11:15 tot 14:45 U8 A | ||||||
14:30 tot 18:00 U7 A + B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 30 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | FCZWANEVEN B | 2-8 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | ASV GEEL A | 4-1 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | KVC WESTERLO B | 1-5 | |||
Kantinedienst : | 8:00 tot 11:30 U9 Prov A | |||||
11:30 tot 13:45 U10 C | ||||||
Verplaatsing vrijdag 28 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
18:30 | K. BERG EN DAL VV A | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | ||||
Verplaatsing zaterdag 29 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | Uitslag | |||
15:00 | K. MERKSPLAS SK B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 2-1 | |||
14:30 | VV LAAKDAL C | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 0-0 | |||
14:00 | VV LAAKDAL B | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 1-2 | |||
12:30 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | ||||
11:30 | NETEZONEN B | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | ||||
11:00 | K. VERBR.BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 2-5 | |||
11:00 | K. VRIJH. HERSELT | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | ||||
11:00 | K. VERBR.BALEN | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | ||||
11:00 | KSK KASTERLEE A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | ||||
10:00 | K. EENDR. ZOERSEL | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | ||||
9:30 | KVC WESTERLO C | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | ||||
9:30 | VC HERENTALS | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ||||
9:30 | NETEZONEN A | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | ||||
9:30 | FC GIERLE | K. SAV ST. DIMPNA U6 |
Verplaatsing zondag 30 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
9:30 | KVC WESTERLO B | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | ||||
11:00 | K. MERKSPLAS SK A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | ||||
11:00 | F.C. PUNT / LARUM B | K. SAV ST. DIMPNA U13 C |
Gepost op: 29 september 2018 om 21.37h
Aantal keren gelezen: 4602
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B