Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden zaterdag 29 en zondag 30 januari.
Thuiswedstrijden zaterdag 29 januari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
29/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES A | LINDA OLEN | FORFAIT | ||||
29/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U21 Prov | GRAVENW;-SCHILDE | 2-0 | ||||
29/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U6 B | BERG & DAL V.V. A | UITGESTELD | ||||
29/01/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | BEEKHOEK SPORT | GEEN | ||||
29/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U15 B | K.F.C. EXC. VORST | 3-3 | ||||
29/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | VOSSELAAR V.V. | UITGESTELD | ||||
29/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | K.F.C. NIJLEN A | ? | ||||
29/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | K.F.C. NIJLEN B | ? | ||||
29/01/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Vrij | U15 P | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 30 januari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
30/01/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | OUD-TURNHOUT |
Uitgesteld naar 27 april |
||||
30/01/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | O.G. VORSELAAR | ? | ||||
30/01/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | B.S.K. RETIE A | ? | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 29 januari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
29/01/2022 | 19:30 | K.S.K. HERENTALS | K. S.A.V. B-PLOEG | 1-1 | ||||
29/01/2022 | 19:30 | K.RAC.EMBLEM | K. S.A.V. DAMES | 1-1 | ||||
29/01/2022 | 14:30 | WEZEL SPORT B | K. S.A.V. RES B | 3-2 | ||||
29/01/2022 | 11:00 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U7 | KOFENSTRAAT MOL-EZAART | ||||
29/01/2022 | 9:30 | K. TERNESSE | K. S.A.V. U11 Prov | op 16 februari 18u00 | ||||
29/01/2022 | 9:30 | K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U11 B | VEESTRAAT GEEL-ZAMMEL | ||||
29/01/2022 | 9:30 | DESSEL SPORT A | K. S.A.V. U8 Prov A | SPORTPARK DESSEL | ||||
29/01/2022 | 9:30 | DESSEL SPORT B | K. S.A.V. U8 Prov B | SPORTPARK DESSEL | ||||
29/01/2022 | 9:00 | K.S.K. HERENTALS A | K. S.A.V. U12 B | OLYMPIADELAAN HERENTALS | ||||
Uitwedstrijden zondag 30 januari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
30/01/2022 | 14:30 | ZWANEVEN | K. S.A.V. A-PLOEG | 2-0 | ||||
30/01/2022 | 9:30 | S GRAVENWEZEL-SCHILDE | K. S.A.V. U17 Prov | 1-4 | ||||
30/01/2022 | 9:30 | OOSTHOVEN B | K. S.A.V. U17 B | 3-0 | ||||
30/01/2022 | 9:30 | EXC. BOUWEL | K. S.A.V. U15 C | 7-5 | ||||
30/01/2022 | 9:30 | DE KEMPEN C | K. S.A.V. U12 C | PRIJSTRAAT TIELEN |
Gepost op: 24 januari 2022 om 20.31h
Aantal keren gelezen: 3242
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B