Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Thuiswedstrijden zaterdag 12 januari 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
17:00 | SPARTA | WELKOM | sparta | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES A | F.C. WEZEL SPORT A | 5-0 (ff) | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | KVV VOSSELAAR | 4-1 | Swinnen Dominique | |
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | KFC BEEKHOEK SPORT B | Ivo H | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | FC PUNT / LARUM A | ? | ||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | K. WITGOOR SPORT B | Ivo H | ||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | F.C. PUNT / LARUM | Theo B | ||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | KFCV ALBERTA GEEL | N.V.T. | ||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | KFC EZAART SPORT A | N.V.T. | ||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | KFC EZAART SPORT B | 3-1 | ????? | |
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | KFC EXC VORST | 1-8 | Van De Weyer Rudy | |
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ASV GEEL B | Theo B | ||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | KSK SEFA HERENTALS B | N.V.T. | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | KVV RAUW SPORT | 5-1 | Mertens Marc | |
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | LIERSE-KEMPENZONEN | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ASV GEEL A | Theo B | ||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | ||
Vrij : | U11 A | ||||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 U11 Prov | ||||
11.15-14.30 U8 Prov A | |||||
14.15-18.00 U7 C | |||||
Thuiswedstrijden zondag 13 januari 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U16 DAMES | FC BERLAAR - HEIKANT | Theo B | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | K. VERBR BALEN B | Colebunders Eddy | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | K. TERNESSE V.V. A | Loockx dennis | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | KVC WESTERLO B | Van Mechgelen Erwin | ||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 U11 C | ||||
11.15-13.45 U12 B | |||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 12 januari 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | ||
9:30 | KVV RAUW SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 2-5 | ||
9:30 | KVV VOSSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | |||
9:30 | KFC HERENTHOUT A | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | |||
9:30 | FC PUNT / LARUM | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | |||
10:00 | K. BERG EN DAL VV A | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | |||
10:00 | ASV GEEL A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | |||
10:00 | ASV GEEL B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | |||
10:00 | K. WITGOOR SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | |||
11:00 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA U6 | |||
13:00 | K. VERBR BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | |||
13:30 | KSK OOSTHOVEN A | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 13 januari 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
14:30 | FC ARENDONK SPORT | SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | Meulegoor 2370 Arendonk | ||
14:30 | KFCV ALBERTA | SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | Hollandsebaan 2440 Geel-Winkelomheide | ||
11:00 | MINDERHOUT VV A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | Heistraat 2322 Minderhout | ||
10:00 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel | ||
9:30 | KFC EZAART SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | Korenstraat 2400 Mol-Ezaart |
Gepost op: 11 januari 2019 om 14.15h
Aantal keren gelezen: 3909
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B