Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 maart.
Thuiswedstrijden zaterdag 5 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
5/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | ROSSELAAR/HULSEN | 1-0 | ||||
5/04/2022 | 14:00 | BEEKHOEK SPORT A | KSAV RES A | 4-3 | ||||
5/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U21 Prov | WESTERLO A | 2-1 | ||||
5/04/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | ALBERTA | GEEN | ||||
5/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U6 B | F.C. WEZEL B | GEEN | ||||
5/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U15 B | WESTERLO C | 1-1 | ||||
5/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | KASTERLEE A | IVO HAESELDONCKX | ||||
5/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | WESTERLO D | ROBIN DAELEMANS | ||||
5/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | WESTERLO E | JONAS PAUWELS | ||||
5/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-VOETBAL | TRAINING | |||||
Thuiswedstrijden zondag 6 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
6/03/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | K.F.C. PULLE | IVO HAESELDONCKX | ||||
6/03/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | EZAART SPORT | JOERI VAN BAELEN | ||||
6/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | EKEREN DONK | IVO HAESELDONCKX | ||||
6/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | MERKSPLAS | UITGESTELD !!!!! | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 4 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
4/03/2022 | 20:30 | ARENDONK E | K. S.A.V. RES B | 0-5 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 5 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
5/03/2022 | 19:30 | OLMEN | K. S.A.V. A | 0-0 | ||||
5/03/2022 | 11:00 | LAAKDAL A | K. S.A.V. U11 B | HUIPERSTRAAT VORST-LAAKDAL | ||||
5/03/2022 | 10:00 | OLMEN A | K. S.A.V. U7 | EGSTRAAT OLMEN | ||||
5/03/2022 | 9:45 | LAAKDAL | K. S.A.V. U12 B | HUIPERSTRAAT VORST-LAAKDAL | ||||
Uitwedstrijden zondag 6 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
6/03/2022 | 15:00 | EZAART | K. S.A.V. B | KORENSTRAAT MOL-EZAART | ||||
6/03/2022 | 13:00 | GROBBENDONK | K. S.A.V. G-NIV 3 | VAARTKOM GROBBENDONK | ||||
6/03/2022 | 11:45 | EKEREN DONK | K. S.A.V. U17 Prov | 1-0 | ||||
6/03/2022 | 10:30 | LINDA OLEN | K. S.A.V. U15 C | 6-2 | ||||
6/03/2022 | 10:00 | K.S.K. HEIST | K. S.A.V. G-NIV 4 | LOSTRAAT HEIST-OP-DEN-BERG | ||||
6/03/2022 | 9:30 | MERKSPLAS | K. S.A.V. U15 Prov | 3-2 |
Gepost op: 1 maart 2022 om 17.01h
Aantal keren gelezen: 6634
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B