Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van zaterdag 18 en zondag 19 november.
Thuiswedstrijden zaterdag 18 november 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
18/11/2023 | A | 19:00 | KSAV A | SINT JOB | 3-2 | ||
18/11/2023 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | DESSEL A | Afgelast | ||
18/11/2023 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | PUNT/LARUM | Afgelast | ||
18/11/2023 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | BERG & DAL B | Afgelast | ||
18/11/2023 | B | 10:15 | KSAV U17 B | ARENDONK A | Afgelast | ||
18/11/2023 | C | 9:00 | G-training | Afgelast | |||
Vrij | U13 P | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 19 november 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
19/11/2023 | A | 14:30 | KSAV B | RANST B | 1-0 | ||
19/11/2023 | F2 | 11:00 | KSAV U12 PROV | OLMEN | Afgelast | ||
19/11/2023 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | OLMEN | Afgelast | ||
19/11/2023 | A | 10:45 | KSAV U15 PROV | OG VORSELAAR | Afgelast | ||
19/11/2023 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | OLMEN | Afgelast | ||
19/11/2023 | B | 9:00 | KSAV U15 C | IMMEROOST | Afgelast | ||
19/11/2023 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | MOLDAVO | Afgelast | ||
Uitwedstrijden zaterdag 18 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
18/11/2023 | 12:30 | BEEKHOEK | KSAV U21 | ||||
18/11/2023 | 11:00 | ZAMMEL | KSAV U6 | ||||
18/11/2023 | 9:30 | TONGERLO B | KSAV U11 B | ||||
18/11/2023 | 9:30 | KASTERLEE B | KSAV U9 C | ||||
Uitwedstrijden zondag 19 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
19/11/2023 | 9:00 | WESTERLO C | KSAV U15 B |
Gepost op: 14 november 2023 om 19.01h
Aantal keren gelezen: 4786
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B