Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
wedstrijden vrijdag 29, zaterdag 30 november en zondag 1 december.
Thuiswedstrijden vrijdag 29 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K.SAV DAMES | ALBERTA-SCHILDE | 9-2 | HANNES ROGER | ||
20:00 | KSAV RESERVEN PROV | KFC NIJLEN | 2-5 | SWINNEN DOMINIQUE | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 30 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
12:30 | KSAV U8 D | BSK RETIE C | ||||
12:30 | KSAV U6 | EZAART A | ||||
10:45 | KSAV U13 B | KFC TONGERLO | ||||
10:45 | KSAV U9 PROV A | KVC WESTERLO D | ||||
10:45 | KSAV U9 PROV B | KVC WESTERLO E | ||||
9:00 | KSAV U9 C | KFC MOL | ||||
9:00 | KSAV U15 B | K. BEVEL FC A | 3-10 | ADRIAENSEN KRISTOF | ||
9:00 | KSAV U10 B | NOORDSTAR VV | ||||
9:00 | KSAV G-VOETBAL | |||||
Thuiswedstrijden zondag 1 december 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U15 D | EZAART SPORT | HELSEN BRENT | |||
9:30 | KSAV U13 PROV | KATELIJNE-WAVER | ||||
9:00 | KSAV U17 B | KFC MOL B | OEYEN LODE | |||
VRIJ | K. SAV 1° ELFTAL B / U12 PROV / U10 PROV | |||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 30 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | HERSELT B | KSAV RESERVEN B | 0-5 | LIMBERG 2230 HERSELT | ||
15:00 | EZAART SPORT | KSAV U10 | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | |||
13:00 | KFC EXC VORST | KSAV U21 B | 7-2 | LINDESTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | ||
13:00 | K. MERKSPLAS SK | KSAV U21 PROV | 2-7 | HOFEINDE 2330 MERKSPLAS | ||
11:30 | OLMEN B | KSAV U8 C | EGSTRAAT 2491 OLMEN | |||
11:15 | KVV RAUW SPORT | KSAV U7 B | BLEKESTRAAT 2400 MOL-RAUW | |||
11:00 | WITGOOR A | KSAV U11 B | WOUWERSTRAAT 2480 DESSEL | |||
10:00 | ZWALUWEN OLMEN | KSAV U12 B | EGSTRAAT 2491 OLMEN | |||
10:00 | FC PUNT-LARUM | KSAV U12 C | ZWAARVOERDERSSPOOR 2440 GEEL-LARUM | |||
10:00 | KFC ZAMMEL | KSAV U11 C | VEESTRAAT 2440 GEEL-ZAMMEL | |||
9:30 | KVC WESTERLO C | KSAV U11 PROV | DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO SYNTH !!! | |||
9:30 | Y.R. KV MECHELEN A | KSAV U8 PROV A | LIERSESTEENWEG 2800 MECHELEN SYNTH !!! | |||
9:30 | Y.R. KV MECHELEN B | KSAV U8 PROV B | LIERSESTEENWEG 2800 MECHELEN SYNTH !!! | |||
9:30 | KSK HERENTALS A | KSAV U7 A | OLYMPIADELAAN 2200 HERENTALS | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 1 december 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
14:30 | VC HERENTALS | K. SAV 1° ELFTAL A | HERENTHOUTSEWEG 2200 HERENTALS | |||
13:00 | MOLENZ.-HALLAAR B | KSAV U13 C | SPEKSTRAAT 2220 HALLAAR | |||
9:30 | OG VORSELAAR A | KSAV U17 PROV | RIEMENSTRAAT 2290 VORSELAAR | |||
9:30 | Y.R KV MECHELEN B | KSAV U15 PROV | LIERSESTEENWEG 2800 MECHELEN SYNTH !!! | |||
9:30 | KSK OOSTHOVEN C | KSAV U15 C | NIEUWSTRAAT 2360 OUD-TURNHOUT-OOSTHOVEN |
Gepost op: 25 november 2019 om 21.36h
Aantal keren gelezen: 3895
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B