Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van woensdag 9, vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 oktober.
Thuiswedstrijden vrijdag 11 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K.SAV DAMES | W.S. SCHORVOORT | 1-3 | HANNES ROGER | ||
20:00 | RESERVEN PROV | K. BEVEL FC A | 0-7 | VANDENBERGH KRIS | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 12 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14:30 | SPARTA | AC WILAN | SPARTA | |||
14:00 | KSAV U21 PROV | MERKSPLAS SK | 5-1 | LENAERTS JOZEF | ||
14:00 | KSAV U12 B | ZWALUWEN OLMEN | ||||
14:00 | KSAV U11 C | KFC ZAMMEL | ||||
12:30 | KSAV U12 C | PUNT-LARUM | ||||
12:30 | KSAV U11 B | WITGOOR SPORT A | ||||
12:30 | KSAV U7 B | KVV RAUW SPORT | ||||
10:45 | KSAV U11 PROV | KVC WESTERLO C | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV A | Y.R. KV MECHELEN A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | Y. R. KV MECHELEN B | ||||
9:00 | KSAV U8 C | ZWALUWEN OLMEN B | ||||
9:00 | KSAV U7 A | SEFA HERENTALS A | ||||
9:00 | G-VOETBAL (training) | |||||
VRIJ | U10 PROV / U10 C | |||||
Thuiswedstrijden zondag 13 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U17 PROV | OG VORSELAAR | VAN MECHGELEN ERWIN | |||
10:45 | KSAV U15 PROV | Y.R. KV MECHELEN B | HEYLEN JOZEF | |||
10:45 | KSAV U13 C | KFC BROECHEM B | ||||
9:00 | KSAV U15 C | KSK OOSTHOVEN C | ||||
VRIJ | U12 PROV | |||||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 9 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
18:00 | EZAART SPORT | KSAV U15 D | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 12 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | K. VERBR BALEN B | KSAV RESERVEN B | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | |||
14:00 | KVC WESTERLO D | KSAV U9 PROV A | DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO | |||
14:00 | KVC WESTERLO E | KSAV U9 PROV B | DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO | |||
13:00 | K. BEVEL FC A | KSAV U15 B | 10-2 | LAARSTRAAT 2560 BEVEL SYNTH !!! | ||
12:30 | K. NOORDSTAR VV | KSAV U10 B | TARWESTRAAT 2200 HERENTALS-NOORDERW SYNTH !!! | |||
11:00 | FC PUNT-LARUM | KSAV U21 B | 1-3 | LEEKS 2440 GEEL-PUNT | ||
11:00 | BSK RETIE C | KSAV U8 D | GEENEND 2470 RETIE | |||
10:00 | KFC TONGERLO | KSAV U13 B | GENEINDE 2260 WESTERLO-TONGERLO | |||
10:00 | EZAART SPORT A | KSAV U6 A | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | |||
9:30 | FC MOL | KSAV U9 C | BOERETANG 2400 MOL | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 13 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | BERG & DAL | K. SAV 1° ELFTAL A | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | |||
15:00 | K.IMMERVOORT FC | K. SAV 1° ELFTAL B | GOORBLOKKEN/HOEVESTRAAT 2260 VOORTKAPEL | |||
10:00 | K. VERBR BALEN | KSAV U17 B | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | |||
9:30 | KATELIJNE-WAVER | KSAV U13 PROV | VOSSEVELDEN 2860 ST-KATELIJNE-WAVER |
Gepost op: 8 oktober 2019 om 19.58h
Aantal keren gelezen: 4635
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B