Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 30 en zondag 31 maart
Thuiswedstrijden zaterdag 30 maart 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14:30 | K. SAV RESERVEN A | KFC EZAART SPORT A | 3-2 | Van Vugt Kris | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | FC ARENDONK SPORT A | 1-1 | Lenaerts Jozef | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | K. VRIJHEID HERSELT | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | KFC EZAART SPORT | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KFC EZAART SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | KSV OUD-TURNHOUT A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | KFC EZAART SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | FC ARENDONK SPORT B | ||||
12:30 | K. SAV RESERVEN B | KFC TONGERLO B | 4-1 | |||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | FC ARENDONK SPORT B | 1-2 | Hannes Andre | ||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | K. VOSSELAAR VV A | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | KFC TURNHOUT B | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | KFC DE KEMPEN TL A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | K. BLAUWVOET OEVEL | 3-1 | Berghmans johan | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | KFC TURNHOUT A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : | U12 C / U6 | |||||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 U6 | |||||
11u15-14u30 U15 C | ||||||
14u15-18u00 U8 B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 31 maart 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV U16 DAMES | KSV VLUG VOORUIT A | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | FC ARENDONK SPORT D | 8-0 | Ruts Liesbeth | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | KVV OG VORSELAAR A | 7-1 | Loockx Dennis | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | K. TERNESSE VV A | 4-2 | Goetelen Eric | ||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 U12 B | |||||
11u15-13u45 U13 D | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 30 maart 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
9:30 | K. TERNESSE VV A | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | Brieleke 2160 Wommelgem SYNTH !!! | |||
9:30 | FC WEZEL SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | Moresnetlaan 2400 Mol-Wezel | |||
9:30 | KFC LILLE A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | Heggelaan 2275 Poederlee | |||
10:00 | BERG EN DAL VV A | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | Sportlaan 2450 Meerhout | |||
11:00 | KFC TURNHOUT C | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | Leemshoeve Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout | |||
11:00 | K. VERBR BALEN | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | Bleukens Nagelsberg 2490 Balen | |||
11:00 | KFC LILLE B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | Heggelaan 2275 Poederlee | |||
11:00 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | St Carolusstraat 2400 Mol | |||
11:15 | FC NETEZONEN A | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | Rundershoek 2430 Laakdal-Eindhout | |||
??? | FC ZWANEVEN | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | Rhoode 2360 Oud-Turnhout | |||
14:30 | GERMEER | SPARTA | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 31 maart 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
15:00 | K. VERBR BALEN | K. SAV 1° ELFTAL A | Bleukens Nagelsberg 2490 Balen | |||
15:00 | FC PUNT/LARUM | K. SAV 1° ELFTAL B | Leeks 2440 Geel-Punt | |||
11:00 | LENTEZON BEERSE A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | Stadionlaan 2340 Beerse | |||
9:30 | ARENDONK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | Heikant 2370 Arendonk | |||
9:30 | BEEKHOEK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | Broekstraat 2440 Geel-Ten Aart |
Gepost op: 25 maart 2019 om 22.38h
Aantal keren gelezen: 9088
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B