Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 9, zondag 10 en dinsdag 12 februari
Thuiswedstrijden zaterdag 9 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
19:30 | SAV 1° ELFTAL A | OG VORSELAAR | 0-0 | Van Reeth Jordy | ||
14:30 | SAV ST. DIMPNA U13 D | VC MOLDAVO B | ||||
14:30 | SAV ST. DIMPNA U10 C | VC MOLDAVO B | ||||
14:30 | SAV ST. DIMPNA U9 C | KSK OOSTHOVEN B | ||||
14:30 | SPARTA | LOOI | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | KFC BEEKHOEK A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | K. BERG EN DAL VV A | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KFC PULDERBOS A | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | KSK KASTERLEE B | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | HOOGSTRATEN VV B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | K. VERBR BALEN A | 2-2 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | HOOGSTRATEN VV A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : | U17 B / 15 A / U16 DAMES | |||||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 G-voetbal | |||||
11.15-14.30 U15 C | ||||||
14.15-18.00 U9 C | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 10 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
9:30 | SAV ST. DIMPNA U13 C | K. NOORDSTAR VV C | ||||
9:30 | SAV ST. DIMPNA U12 A | UITG | K. MERKSPLAS SK A | |||
Kantinedienst : | 8.30 tot einde U6 | |||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 9 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
9:30 | KSK OOSTHOVEN B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 5-2 | |||
9:30 | BERCHEM SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ||||
9:30 | BERCHEM SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ||||
9:30 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | ||||
9:45 | MERKSPLAS SK A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | ||||
10:00 | KFC TONGERLO | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | ||||
10:30 | KFC BEEKHOEK B | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | ||||
11:00 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | ||||
11:00 | RVC HOBOKEN A | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ||||
11:00 | KFC BEEKHOEK B | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | ||||
11:30 | K. BERG EN DAL VV | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | ||||
13:00 | KVV RAUW SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 2-1 | |||
13:00 | K. BERG EN DAL VV | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | ||||
13:00 | K. BERG EN DAL VV | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | ||||
15:00 | BLAUWVOET OEVEL B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 1-1 | |||
15:00 | KSK KASTERLEE | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 2-3 | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 10 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
15:00 | K HIH SK TURNHOUT | K. SAV 1° ELFTAL B | Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout | |||
10:00 | ASV GEEL A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 1-3 | |||
10:00 | KFC BEEKHOEK A | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 2-2 | |||
Wedstrijden op verplaatsing dinsdag 12 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
18:30 | O.G. VORSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | Riemenstraat 2290 Vorselaar |
Gepost op: 5 februari 2019 om 20.53h
Aantal keren gelezen: 5090
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B