Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 januari.
Thuiswedstrijden zaterdag 13 januari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
13/1/2024 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | PUNT/LARUM A | 0-5 | ||
13/1/2024 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | OG VORSELAAR A | Joeri Van Baelen | ||
13/1/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U9 PROV A | MERKSPLAS S.K. A | Stan Muyshond | ||
13/1/2024 | D2 | 13:30 | KSAV U9 PROV B | MERKSPLAS S.K. B | Joshua Bisiaux | ||
13/1/2024 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | ALBERTA | |||
13/1/2024 | B | 9:00 | KSAV U17 B | KFC EXC. VORST | 5-3 | ||
13/1/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 14 januari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
14/1/2024 | F1 | 11:00 | KSAV U12 PROV | K.F.C. HELSON A | Youri Geerinckx | ||
14/1/2024 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | KVC WESTERLO A | 2-2 | ||
14/1/2024 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | KBSK RETIE A | 0-1 | ||
14/1/2024 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | OLMEN A | Bjorn Daelemans | ||
14/1/2024 | B | 9:00 | KSAV U15 C | FC PUNT-LARUM B | 2-2 | ||
14/1/2024 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | K. WITGOOR C | Youri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 12 januari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
1/12/2024 | 19:30 | SKS HERENTALS B | KSAV U21 | 5-2 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 13 januari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
13/1/2024 | 15:00 | K.F.C. VERBR. ALBERTA | KSAV U6 | ||||
13/1/2024 | 13:15 | F.C. PUNT-LARUM B | KSAV U11 B | ||||
13/1/2024 | 13:00 | BERG EN DAL A | KSAV U15 B | ||||
13/1/2024 | 10:00 | WITGOOR SPORT A | KSAV U8 C | ||||
13/1/2024 | 9:30 | LYRA-LIERSE BERLAAR A | KSAV U8 PROV A | ||||
13/1/2024 | 9:30 | LYRA-LIERSE BERLAAR B | KSAV U8 PROV B | ||||
Uitwedstrijden zondag 14 januari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
14/1/2024 | 14:30 | MERKSPLAS | KSAV A | 1-0 | |||
14/1/2024 | 14:30 | ALBERTA | KSAV B | 5-1 | |||
14/1/2024 | 9:30 | KBSK RETIE A | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 8 januari 2024 om 20.43h
Aantal keren gelezen: 6550
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B