Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Tegen het sterke Oevel had St. Dimpna B niet veel in de pap te brokken.
Al na een dikke minuut kwamen de pappenheimers van Gus Aerts op achterstand.
Een misverstand in de verdediging werd koelbloedig afgestraft door Van De Poel.
K. S.A.V. probeerde wel wat terug te doen maar kwam niet verder dan enkele hoekschoppen die nauwelijks gevaar op leverden.
De thuisploeg daar en tegen benutte volop de aangeboden ruimte en kon vrij vlot de score via Bens en Van Gasse opdrijven tot een 3-0 ruststand.
Ook na de pauze bleef de thuisploeg duidelijk de betere ploeg, gelukkig voor St. Dimpna was doelman Simon Stappaerts een van de uitblinkers, hij behoedde K. S.A.V. voor een afstraffing en stopte ook nog een penalty.
Toch kon hij niet verhinderen dat ex - Beerschot en Westerlo speler Geudens de score opdreef tot een niet eens overdreven forfait score.
Na een goede start zit het de laatste weken allemaal een beetje tegen, hopelijk kan de jonge garde zich herpakken in de terugronde.
Zondag ontvangt K. S.A.V. B Grobbendonk in het Sultan stadion.
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
08-12-2018 | 19:30 | KVV RAUW SP. | VV MLK. LICHTAART |
|
08-12-2018 | 19:30 | KFC DE KEMPEN TL B | FC ROSSELAAR HULSEN |
|
08-12-2018 | 19:30 | KFC GROBBENDONK | KFC WECHELDERZANDE |
|
09-12-2018 | 14:30 | KFC VERBR. ALBERTA | OLEN UNITED |
|
09-12-2018 | 14:30 | VC POEDERLEE | K. HIH TURNHOUT |
|
09-12-2018 | 14:30 | KFC EZAART SP. | KSK OOSTHOVEN |
|
09-12-2018 | 14:30 | FC PUNT-LARUM | KFC HEIDEBL. PULDERBOS |
|
09-12-2018 | 14:30 | K. BLAUWV. OEVEL | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
Gepost op: 7 december 2018 om 11.07h
Aantal keren gelezen: 5676
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B