Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
wedstrijden woensdag 3, zaterdag 6 en zondag 7 oktober
Thuiswedstrijden zaterdag 6 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES A | KSK KASTERLEE | 1-3 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | FC NETEZONEN A | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | K. BERG & DAL V.V. B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | K. BERG & DAL V.V. A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | FC WEZEL SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | KSK SEFA HERENTALS A | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | KFCV ALBERTA B | 4-2 | |||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | FC ARENDONK SPORT B | 1-7 | |||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KSK OOSTHOVEN A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | VV LAAKDAL A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KSK HEIST B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | FC WEZEL SPORT | 4-5 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ASV GEEL | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | KSK HEIST A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij | U15 C - U12 B | |||||
kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U13C | |||||
11:15 - 14:45 U13E | ||||||
14:30 - 18:00 U9B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 7 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | KFC ZAMMEL B | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | ALBERTA FC SCHILDE B | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | K. MERKSPLAS S.K. A | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | F.C. ARENDONK SPORT A | ||||
kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U15B | |||||
11:30 - 13:45 U12C | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 3 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
19:00 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U21 | VW | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 6 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
19:30 | K.F.C. ANTONIA A | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | 1-1 | |||
15:00 | OLEN UNITED B | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | ||||
14:30 | ASV GEEL B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ||||
12:45 | KFC DESSEL SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | ||||
12:30 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 0-7 | |||
11:30 | VC HERENTALS | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 1-4 | |||
11:30 | KFC TONGERLO B | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | ||||
11:30 | LIERSE KEMPENZONEN B | K. SAV G - VOETBAL NIV 3 | ||||
10:00 | K. RETIE SK A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ||||
9:45 | K. MERKSPLAS S.K. A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | ||||
9:30 | KFC MOL | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | ||||
9:30 | KFCV ALBERTA | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | ||||
11:45 | LIERSE KEMPENZONEN C | K. SAV G - VOETBAL NIV 4 | ||||
10:00 | K. ZWALUWEN OLMEN | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | VW | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 7 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
15:00 | KFC DE VREDE WECHELDERZANDE | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | Voetbalstraat 2275 Wechelderzande | |||
11:15 | VC HERENTALS A | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | 5-3 | |||
11:00 | CR VISSENAKEN A | K. SAV G - VOETBAL NIV 2 | ||||
10:30 | KATELIJNE KFC A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 2-2 |
Gepost op: 2 oktober 2018 om 21.18h
Aantal keren gelezen: 4703
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B