Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van Vrijdag 19 , zaterdag 20 en zondag 21 november 2021.
Thuiswedstrijden zaterdag 20 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
20/11/2021 | 20:00 | K. S.A.V. A | LENTEZON BEERSE A | BERGS JIRI | ||||
20/11/2021 | 18:00 | K. S.A.V. B | F.C. GIERLE | K.B.V.B. | ||||
20/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | RAUW SPORT | 5-0 | ||||
20/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | EZAART SPORT B | 2-2 | ||||
20/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. U7 A | WEZEL SPORT B | ? | ||||
20/11/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | PUNT-LARUM A | ? | ||||
20/11/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U10 A | LENTEZON BEERSE A | ? | ||||
20/11/2021 | C | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | 2 | TRAINING | |||
Vrij | U8 Prov A - U8 Prov B | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 21 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
21/11/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U15 C | W.S.SCHORVOORT | SYMONS LUDO | ||||
21/11/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | WESTERLO B | ? | ||||
21/11/2021 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | V.V. LAAKDAL | VAN HOOF BJORN | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 19 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
19/11/2021 | 20:00 | RAUW SPORT A | K. S.A.V. RES A | VLOEIWEIDESTRAAT MOL-RAUW | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 20 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
20/11/2021 | 13:00 | OEVEL | K. S.A.V. U15 B | 3-5 | ||||
20/11/2021 | 12:00 | B.S.K. RETIE A | K. S.A.V. U21 Prov | 1-5 | ||||
20/11/2021 | 11:30 | PUNT/LARUM | K. S.A.V. U6 A | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
20/11/2021 | 11:00 | O.G. VORSELAAR A | K. S.A.V. U11 Prov | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
20/11/2021 | 11:00 | WAPPER ANTWERPEN | K. S.A.V. G-VOETBAL N 3 | FORT II STRAAT WOMMELGEM | ||||
20/11/2021 | 10:00 | PUNT/LARUM A | K. S.A.V. U10 B | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
20/11/2021 | 9:30 | DE KEMPEN T.L. A | K. S.A.V. U9 Prov A | PRIJSTRAAT TIELEN | ||||
20/11/2021 | 9:30 | DE KEMPEN T.L. B | K. S.A.V. U9 Prov B | PRIJSTRAAT TIELEN | ||||
Uitwedstrijden zondag 21 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
21/11/2021 | 10:30 | LENTEZON BEERSE | K. S.A.V. G-VOETBAL N 4 | STADIONLAAN BEERSE | ||||
21/11/2021 | 10:00 | HERENTHOUT B | K. S.A.V. U13 B | BERGENSE STEENWEG HERENTHOUT SYNTH !!! | ||||
21/11/2021 | 10:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U12 B | BALSAKKER LILLE | ||||
21/11/2021 | 10:00 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U12 | KORENSTRAAT MOL-EZAART | ||||
21/11/2021 | 9:30 | GRAVENWEZEL-SCHILDE | K. S.A.V. U17 Prov | G. DE PELICHYLEI 'S GRA'WEZEL SYNTH !!! | ||||
21/11/2021 | 9:30 | O.G. VORSELAAR A | K. S.A.V. U15 Prov | RIEMENSTRAAT VORSELAAR |
Gepost op: 16 november 2021 om 21.08h
Aantal keren gelezen: 5447
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B