Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 29 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
29/04/2023 | A | 19:00 | KSAV B | VV LAAKDAL | 1-2 | ||
29/04/2023 | A | 13:00 | KSAV U21 | VOSSELAAR | 1-4 | ||
29/04/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U11 PROV | LEOPOLDSBURG | Youri Geerinckx | ||
29/04/2023 | F2 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | WESTERLO D | Joshua | ||
29/04/2023 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | PUNT LARUM B | |||
29/04/2023 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | OLEN UNITED B | |||
29/04/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | WESTERLO A | Maxim | ||
29/04/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | WESTERLO B | Joshua | ||
29/04/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 30 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
30/04/2023 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | LOMMEL | 1-1 | ||
30/04/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | HERDEREN-MILLEN | 1-4 | ||
30/04/2023 | B | 9:30 | KSAV U13 PROV | LENTEZON BEERSE | Jo Van Hoof | ||
30/04/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U12 PROV | WESTERLO | Jimmy Muyshond | ||
Thuiswedstrijden woensdag 3 mei 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/05/2023 | 19:30 | KSAV U21 POSTFORMATIE | RETIE U21 POSTFORMATIE | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 28 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
28/04/2023 | 19:30 | ZWANEVEN | KSAV U17 B | 4-3 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 29 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
29/04/2023 | 13:00 | TONGERLO A | KSAV U17 C | 10-1 | |||
29/04/2023 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | WESTERLO E | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
29/04/2023 | 11:30 | OLEN UNITED C | KSAV U8 C | GESTELSTRAAT-ZANDSTRAAT OLEN | |||
29/04/2023 | 11:30 | BERG EN DAL A | KSAV U6 | SPORTLAAN MEERHOUT | |||
29/04/2023 | 10:55 | PAAL-TERVANT A | KSAV U13 B | DUISTBOSSTRAAT PAAL SYNTH !!! | |||
29/04/2023 | 10:00 | RETIE B | KSAV U13 C | GROENEDIJK RETIE | |||
29/04/2023 | 10:00 | HEULTJE | KSAV U10 B | VIJFHUIZENSTRAAT ZOERLE-PARWIJS | |||
29/04/2023 | 9:30 | LAAKDAL B | KSAV U12 B | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | |||
29/04/2023 | 9:30 | LENTEZON BEERSE | KSAV U10 PROV | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! | |||
Uitwedstrijden zondag 30 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
30/04/2023 | 15:00 | MERKSPLAS | KSAV A | 2-2 | |||
30/04/2023 | 10:00 | ZWANEVEN B | KSAV U15 B | 1-5 | |||
Uitwedstrijden woensdag 3 mei 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
3/05/2023 | 18:30 | K.F.C. MOL | KSAV St.-DYMPHNA U12 B | BOERETANG MOL |
Gepost op: 25 april 2023 om 20.35h
Aantal keren gelezen: 12590
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B