Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 29, zaterdag 30 september en zondag 1 oktober.
Thuiswedstrijden zaterdag 30 september 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
30/09/203 | A | 15:00 | KSAV U21 | BEEKHOEK | 1-5 | ||
30/09/203 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | TONGERLO B | Ivo Haeseldonckx | ||
30/09/203 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | SKS HERENTALS A | 0-5 | ||
30/09/203 | D2 | 13:30 | KSAV U9 C | KASTERLEE B | Joshua Bisiaux | ||
30/09/203 | D1 | 12:00 | KSAV U6 | ZAMMEL | |||
30/09/203 | A1 | 10:00 | G-voetbal Niv 3 | K.F.C. LENTEZON A | |||
30/09/203 | A2 | 10:00 | G-voetbal Niv 4 | K.F.C. LENTEZON B | |||
30/09/203 | B | 9:00 | KSAV U15 B | WESTERLO C | 3-4 | ||
30/09/203 | C | 9:00 | G-training |
Uitwedstrijden vrijdag 29 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
29/09/203 | 19:00 | OLMEN | KSAV U11 PROV | ||||
29/9/2023 | 19:00 | OLMEN | KSAV U17 PROV | 1-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 30 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
30/09/203 | 14:00 | PUNT/LARUM | KSAV U10 PROV | ||||
30/09/203 | 12:45 | DIEST A | KSAV U8 PROV A | ||||
30/09/203 | 12:45 | DIEST B | KSAV U8 PROV B | ||||
30/09/203 | 12:30 | MOLDAVO | KSAV U13 B | ||||
30/09/203 | 9:30 | BERG & DAL B | KSAV U7 A | ||||
30/09/203 | 9:15 | IMMER OOST | KSAV U15 C | 7-1 | |||
Uitwedstrijden zondag 1 oktober 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
1/10/2023 | 15:00 | WORTEL | KSAV A | 3-0 | |||
01/10/203 | 15:00 | IMMER OOST | KSAV B | 4-0 | |||
1/10/2023 | 10:00 | OLMEN | KSAV U12 PROV | ||||
1/10/2023 | 9:30 | ARENDONK A | KSAV U17 B | 5-1 | |||
1/10/2023 | 9:30 | OG VORSELAAR | KSAV U15 PROV |
Gepost op: 25 september 2023 om 21.34h
Aantal keren gelezen: 4680
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B