Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 oktober.
Thuiswedstrijden zaterdag 9 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
9/10/2021 | A | 20:00 | K. S.A.V. A | 8 | MINDERHOUT V.V. | 4 | 2-0 | |
9/10/2021 | A | 18:00 | K. S.A.V. B | 5 | K.F.C. PULLE | 3 | 0-2 | |
9/10/2021 | A | 14:00 | K. S.A.V. RES A | 8 | K.F.C. MOL A | 3 | 1-3 | |
9/10/2021 | B | 14:00 | K. S.A.V. U21 Prov | 7 | VERBR. BALEN A | 4 | 2-2 | |
9/10/2021 | F 2 | 12:30 | K. S.A.V. U11 B | 6 | VV LAAKDAL | 1 | IVO HAESELDONCKX | |
9/10/2021 | F 1 | 12:30 | K. S.A.V. U10 B | 6 | WITGOOR SPORT | 5 | ? | |
9/10/2021 | D 1 | 12:30 | K. S.A.V. U6 A | VV LAAKDAL | 2 | GEEN | ||
9/10/2021 | F 1 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | 5 | Y.R. KV MECHELEN C | 1 | IVO HAESELDONCKX | |
9/10/2021 | C | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | 2-4 | TRAINING | |||
Vrij : | U15 B - U13 B - U12 C | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 10 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
10/10/2021 | F 2 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | 8 | OG VORSELAAR A | 3 | IVO HAESELDONCKX | |
10/10/2021 | F 1 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | 7 | VOSSELAAR V.V. A | 6 | YOERI GEERINCKX | |
Uitwedstrijden vrijdag 8 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
8/10/2021 | 20:00 | ARENDONK SPORT B | K. S.A.V. DAMES | 1-2 | ||||
8/10/2021 | 19:30 | K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U17 | 7-1 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 9 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
9/10/2021 | 14:00 | K.F.C. MOL B | K. S.A.V. RES B | 2-8 | ||||
9/10/2021 | 11:00 | ANTONIA F.C. A | K. S.A.V. U11 Prov | BETHANIELEI ZOERSEL | ||||
9/10/2021 | 10:30 | SEFA HERENTALS B | K. S.A.V. U12 B | OLYMPIADELAAN HERENTALS | ||||
9/10/2021 | 10:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U9 Prov A | BALSAKKER LILLE | ||||
9/10/2021 | 10:00 | LILLE UNITED B | K. S.A.V. U9 Prov B | BALSAKKER LILLE | ||||
9/10/2021 | 10:00 | RAUW SPORT | K. S.A.V. U7 A | VLOEIWEIDESTRAAT MOL-RAUW | ||||
9/10/2021 | 9:30 | DESSEL SPORT A | K. S.A.V. U8 Prov A | SPORTPARK DESSEL | ||||
9/10/2021 | 9:30 | DESSEL SPORT B | K. S.A.V. U8 Prov B | SPORTPARK DESSEL | ||||
Uitwedstrijden zondag 10 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
10/10/2021 | 10:00 | GRAVENWEZEL-SCHILDE | K. S.A.V. U15 Prov | 4-6 | ||||
10/10/2021 | 9:30 | LIERSE KEMPEZONEN | K. S.A.V. U17 Prov | 1-1 | ||||
10/10/2021 | 9:30 | OG VORSELAAR C | K. S.A.V. U15 C | 1-0 |
Gepost op: 5 oktober 2021 om 17.56h
Aantal keren gelezen: 6640
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B