Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 6 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
4/06/2024 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | K.B.S.K. RETIE A | |||
4/06/2024 | B | 9:30 | KSAV U15 B | VV LAAKDAL A | 0-3 | ||
4/06/2024 | 9:00 | KSAV U17 B | EZAART SPORT B | 5-0 (ff) | |||
4/06/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 7 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
4/07/2024 | A | 10:45 | KSAV U15 PROV | LUTLOMMEL VV A | 1-3 | ||
4/06/2024 | D1 | 10:00 | KSAV U9 PROV A | K. ANTONIA F.C. A | Joshua Bisiaux | ||
4/06/2024 | D2 | 10:00 | KSAV U9 PROV B | K. ANTONIA F.C. B | Gust Verachtert | ||
4/07/2024 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | K.B.S.K. RETIE A | Youri Geerinckx | ||
4/07/2024 | B | 9:00 | KSAV U15 C | K.B.S.K. RETIE C | 0-7 | ||
4/07/2024 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | V.V. LAAKDAL A | Ivo Haeseldonckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 5 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/05/2024 | 20:00 | DESSEL A | KSAV RESERVEN A | 5-0 | |||
4/05/2024 | 19:30 | FC PUNT-LARUM | KSAV U21 | 1-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 6 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/06/2024 | 19:30 | ZOERSEL | KSAV A | 2-0 | |||
4/06/2024 | 19:30 | NETEZONEN | KSAV B | 2-1 | |||
4/06/2024 | 11:15 | K.F.C. TONGERLO B | KSAV U11 B | ||||
4/06/2024 | 9:30 | K.V.V. VOSSELAAR A | KSAV U10 PROV | ||||
4/06/2024 | 9:30 | K.V.V. VOSSELAAR A | KSAV U8 PROV A | ||||
4/06/2024 | 9:30 | K.V.V. VOSSELAAR B | KSAV U8 PROV B | ||||
4/06/2024 | 9:30 | DESSEL SPORT C | KSAV U8 C | ||||
Uitwedstrijden zondag 7 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/07/2024 | 10:00 | LINDELHOEVEN A | KSAV U13 PROV | ||||
4/07/2024 | 9:30 | THES SPORT A | KSAV U6 |
Gepost op: 31 maart 2024 om 14.49h
Aantal keren gelezen: 8834
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B