Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Maandag 17 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.
Competitiestart ! Wedstrijden van zaterdag 2 en zondag 3 september.
Thuiswedstrijden zaterdag 2 september 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
2/09/2023 | B | 16:00 | KSAV U21 | KASTERLEE | 1-4 | ||
2/09/2023 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | ALBERTA | Ivo Haeseldonckx | ||
2/09/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | RETIE A | Joshua Bisiaux | ||
2/09/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | RETIE B | Maxim Thijs | ||
2/09/2023 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | KASTERLEE A | 2-2 | ||
2/09/2023 | F2 | 12:00 | KSAV U13 PROV | OLMEN | Ivo Haeseldonckx | ||
2/09/2023 | D1 | 12:00 | KSAV U6 | ALBERTA | |||
2/09/2023 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | PUNT/LARUM | Peter Vanopstal | ||
2/09/2023 | B | 9:00 | KSAV U17 B | PAAL-TERVANT | 3-12 | ||
2/09/2023 | A | 9:00 | KSAV U15 B | LINDA OLEN | 0-4 | ||
2/09/2023 | C | 9:00 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 3 september 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/09/2023 | A | 10:00 | KSAV U17 PROV | BALEN A | 2-2 | ||
3/09/2023 | F2 | 10:00 | KSAV U12 PROV | BALEN | Joeri Van Baelen | ||
3/09/2023 | B | 10:00 | KSAV U13 B | ZAMMEL B | Youri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden zaterdag 2 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/09/2023 | 19:30 | OLMEN | KSAV A | 1-0 | |||
2/09/2023 | 19:30 | HERENTHOUT | KSAV B | 2-1 | |||
2/09/2023 | 11:15 | BALEN A | KSAV U7 A | ||||
2/09/2023 | 11:00 | OLEN UNITED | KSAV U15 C | 4-3 | |||
2/09/2023 | 11:00 | TURNHOUT | KSAV U10 PROV | ||||
2/09/2023 | 9:30 | WEZEL A | KSAV U9 PROV A | ||||
2/09/2023 | 9:30 | WEZEL B | KSAV U9 PROV B | ||||
2/09/2023 | 9:30 | DESSEL C | KSAV U9 C |
Gepost op: 29 augustus 2023 om 17.19h
Aantal keren gelezen: 5342
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B