Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 13 en zondag 14 november.
Thuiswedstrijden zondag 14 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | ||
14/11/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | SCHELLE SPORT B | |||||
Uitwedstrijden zaterdag 13 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
13/11/2021 | 13:00 | OEVEL | K. S.A.V. U12 B | ILSESTRAAT OEVEL | ||||
13/11/2021 | 12:30 | W.S.SCHORVOORT | K. S.A.V. RES B | SCHORVOORTBERG TURNHOUT | ||||
13/11/2021 | 12:00 | F.C. NETEZONEN B | K. S.A.V. DAMES | RUNDERSHOEK LAAKDAL-EINDHOUT | ||||
13/11/2021 | 10:00 | Y.R. KV MECHELEN C | K. S.A.V. U10 Prov | LOSTRAAT HEIST-OP-DEN-BERG | ||||
13/11/2021 | 10:00 | OLMEN A | K. S.A.V. U7 A | EGSTRAAT OLMEN | ||||
13/11/2021 | 9:30 | K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U11 B | VEESTRAAT GEEL-ZAMMEL | ||||
13/11/2021 | 9:30 | TURNHOUT A | K. S.A.V. U8 Prov A | STWG OP MERKSPLAS TURNHOUT SYNTH !!! | ||||
13/11/2021 | 9:30 | TURNHOUT B | K. S.A.V. U8 Prov B | STWG OP MERKSPLAS TURNHOUT SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 14 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
14/11/2021 | 14:30 | WUUSTWEZEL F.C. | K. S.A.V. A | BREDABAAN WUUSTWEZEL | ||||
14/11/2021 | 14:30 | GROBBENDONK | K. S.A.V. B | VAARTKOM GROBBENDONK | ||||
14/11/2021 | 10:00 | OLEN UNITED B | K. S.A.V. U17 B | GESTELSTRAAT/ZANDSTRAAT OLEN | ||||
14/11/2021 | vw | 9:30 | K. VERBR. BALEN | K. S.A.V. U15 Prov | HOOLSTERBERG BALEN | |||
14/11/2021 | 9:30 | K.S.K. WEELDE A | K. S.A.V. U15 C | BAETENHEIDE/LAARSTRAAT WEELDE |
Gepost op: 10 november 2021 om 11.26h
Aantal keren gelezen: 7952
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B