Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Maandag 17 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.
Wedstrijden zaterdag 20 , zondag 21 en woensdag 23 februari 2022.
Thuiswedstrijden zaterdag 19 februari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
19/02/2022 | 20:00 | K. S.A.V. A | V.C. HERENTALS | 1-0 | ||||
19/02/2022 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | VOSSELAAR B | 0-6 | ||||
19/02/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | B.S.K. RETIE C | 2-3 | ||||
19/02/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U6 B | EXC. VORST | GEEN | ||||
19/02/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | V.V. LAAKDAL | GEEN | ||||
19/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U15 B | BERG & DAL V.V. | 1-4 | ||||
19/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | BALEN A | IVO HAESELDONCKX | ||||
19/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | O.G. VORSELAAR A | VIKTOR VERHEYEN | ||||
19/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | O.G. VORSELAAR B | MATSE VANDER MAESEN | ||||
19/02/2022 | 10:15 | K. S.A.V. G NIV 4 | S.V. NOORSE | ? | ||||
19/02/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Thuiswedstrijden zondag 20 februari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
20/02/2022 | 15:00 | K. S.A.V. B | K.F.C. MOL | 2-4 | ||||
20/02/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | NETEZONEN | IVO HAESELDONCKX | ||||
20/02/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | WIEKEVORST | JOERI VAN BAELEN | ||||
20/02/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | WESTERLO B | IVO HAESELDONCKX | ||||
Thuiswedstrijden woensdag 23 februari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
23/02/2022 | 20:00 | K. S.A.V. POSTFORMATIE | LENTEZON BEERSE | AFGELAST | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 18 februari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
18/02/2022 | 20:30 | DEURNE PIRATES | K. S.A.V. U21 Prov | AFGELAST | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 19 februari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
19/02/2022 | 15:00 | OLEN UNITED A | K. S.A.V. RES A | 1-3 | ||||
19/02/2022 | 12:40 | HERSELT A | K. S.A.V. U11 B | ASBROEK HERSELT SYNTH !!! | ||||
19/02/2022 | 12:30 | PUNT/LARUM B | K. S.A.V. U7 | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
19/02/2022 | 11:30 | BERG & DAL | K. S.A.V. U12 B | SPORTLAAN MEERHOUT | ||||
19/02/2022 | 9:30 | BEERSCHOT C | K. S.A.V. U11 Prov | UNIVERSTITEITSPLEIN WILRIJK SYNTH !!! | ||||
19/02/2022 | 9:30 | A.S.V. GEEL A | K. S.A.V. U8 Prov A | RAUWELKOVEN GEEL | ||||
Uitwedstrijden zondag 20 februari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
20/02/2022 | 10:00 | HERENTHOUT B | K. S.A.V. U15 C | BERGENSE STEENWEG HERENTHOUT | ||||
20/02/2022 | 9:30 | K. TERNESSE A | K. S.A.V. U17 Prov | 0-2 | ||||
20/02/2022 | 9:30 | B.S.K. RETIE A | K. S.A.V. U15 Prov | 1-7 | ||||
20/02/2022 | 9:30 | LENTEZON BEERSE A | K. S.A.V. U12 Prov | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! |
Gepost op: 15 februari 2022 om 21.38h
Aantal keren gelezen: 7478
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B