Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 9 en zondag 10 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 9 april 2022 | |||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
9/04/2022 | 20:00 | K. S.A.V. A | ZANDHOVEN | 1-2 | |||
9/04/2022 | 18:00 | K. S.A.V. B | PULDERBOS | 5-2 | |||
9/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | ZWARTE LEEUW | verplaatst | |||
9/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES A | BALEN A | 2-3 | |||
9/04/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | EZAART A | GEEN | |||
9/04/2022 | 12:30 | K. S.A.V. RES B | KASTERLEE C | K.B.V.B. | |||
9/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | EKEREN DONK | ? | |||
9/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | KATELIJNE A | GERBEN VAN OSTADEN | |||
9/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | KATELIJNE B | JONAS PAUWELS | |||
9/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | ||||
Thuiswedstrijden zondag 10 april 2022 | |||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
10/04/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | SINT JOB | 2-3 | |||
10/04/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | EZAART B | verplaatst naar 20 april om 19u00 | |||
10/04/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | WESTERLO D | ? | |||
10/04/2022 | 10:30 | K. S.A.V. U10 Prov | RETIE A | TIM NUYTS | |||
10/04/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | TERNESSE A | verplaatst naar 20 april om 19u00 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 9 april 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
9/04/2022 | 15:00 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U11 B | verplaatst naar 30 april | |||
9/04/2022 | 12:30 | BALEN A | K. S.A.V. U6 B | SPORTPARK DESSEL | |||
9/04/2022 | 11:00 | DESSEL SPORT | K. S.A.V. U7 | STAPPERSDIJK BALEN | |||
9/04/2022 | 10:00 | TONGERLO A | K. S.A.V. U15 B | 4-1 | |||
9/04/2022 | 9:30 | DE KEMPEN A | K. S.A.V. U8 Prov A | PRIJSTRAAT TIELEN | |||
9/04/2022 | 9:30 | DE KEMPEN B | K. S.A.V. U8 Prov B | PRIJSTRAAT TIELEN | |||
Uitwedstrijden zondag 10 april 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
10/04/2022 | 9:30 | KASTERLEE | K. S.A.V. U15 Prov | verplaatst naar 22 april om 19u00 | |||
10/04/2022 | 9:30 | WEZEL A | K. S.A.V. U12 Prov | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | |||
10/04/2022 | 9:00 | EZAART | K. S.A.V. U15 C | 4-4 |
Gepost op: 5 april 2022 om 21.40h
Aantal keren gelezen: 6721
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B