Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Maandag 17 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.
uitslagen zaterdag 15 en zondag 16 september
Thuiswedstrijden zaterdag 15 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:30 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | FC ARENDONK SPORT | 3-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | KFC EXC. VORST | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | FC PUNT/LARUM | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | FC WEZEL SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | K IMMERVOORT FC | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | K.F.C. TONGERLO | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | K BERG & DAL VV | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | KFC DESSEL SPORT B | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | KFC TURNHOUT A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | VOSSELAAR VV A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B -U21 - U12 A | |||||
Kantinedienst : | 8.00 tot 11.30 U15 C | |||||
11.15 tot 14.30 U12 Prov | ||||||
14.15 tot 18.00 U8 Prov | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 16 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kleedkamer | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | K TERNESSE VV A | 3-1 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | KFC NIJLEN A | 5-1 | |||
Kantinedienst : | 8.00 tot einde U15 B |
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 15 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | FC WEZEL SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 0-5 | |||
15:00 | KFC EZAART SP. B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 3-4 | |||
15:00 | KFC FLANDRIA A | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 2-4 | |||
13:00 | F.C. ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 2-2 | |||
14:30 | ASV GEEL A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | ||||
13:00 | F.C. ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | ||||
11:30 | K. ZWALUWEN OLMEN B | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | ||||
11:00 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | ||||
11:00 | KFC BEEKHOEK SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U6 | ||||
10:00 | K. EENDR. ZOERSEL A | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | 3-1 | |||
10:00 | K. ZWALUWEN OLMEN A | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | ||||
9:30 | KSK OOSTHOVEN B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 7-0 | |||
9:30 | SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | ||||
9:30 | FCM HALLAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | ||||
9:30 | FCM HALLAAR B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | ||||
9:00 | F.C. ZWANEVEN B | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 16 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
10:00 | K. NOORDSTAR VV C | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | ||||
9:30 | FC ARENDONK SPORT C | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 2-5 | |||
9:30 | K.TERNESSE VV | K. SAV ST. DIMPNA U13 A |
Gepost op: 11 september 2018 om 21.00h
Aantal keren gelezen: 6171
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B