Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 14, zaterdag15 en zondag 16 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 15 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
15/04/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U11 PROV | ZONHOVEN | Youri Geerinckx | ||
15/04/2023 | F2 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | LEOPOLDSBURG A | Joshua Bisiaux | ||
15/04/2023 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | KADIJK A | |||
15/04/2023 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | RAUW | |||
15/04/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | LILLE A | Lars Janssens | ||
15/04/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | LILLE B | Robin Daelemans | ||
15/04/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 B | ARENDONK B | 3-1 | ||
15/04/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 16 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
16/04/2023 | A | 15:00 | KSAV B | OLEN UNITED | 0-4 | ||
16/04/2023 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | WEZEL | 7-0 | ||
16/04/2023 | A | 10:45 | KSAV U15 PROV | BEVERST | 0-6 | ||
16/04/2023 | B | 9:30 | KSAV U13 PROV | BALEN | Ivo Haeseldonckx | ||
16/04/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U12 PROV | LIERSE | Joeri Van Baelen | ||
Uitwedstrijden vrijdag 14 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
14/04/2023 | 20:00 | DESSEL B | KSAV RESERVEN | 3-2 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 15 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
15/04/2023 | 15:00 | LILLE | KSAV U21 | 4-3 | |||
15/04/2023 | 13:00 | BALEN B | KSAV U17 C | 8-0 | |||
15/04/2023 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | LEOPOLDSBURG B | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
15/04/2023 | 12:30 | BEEKHOEK A | KSAV U15 B | 4-1 | |||
15/04/2023 | 12:00 | WEZEL B | KSAV U13 C | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | |||
15/04/2023 | 11:30 | HAM UNITED | KSAV U13 B | SPORTLAAN HAM | |||
15/04/2023 | 10:00 | RETIE | KSAV U10 PROV | GROENEDIJK RETIE | |||
15/04/2023 | 10:00 | BEEKHOEK A | KSAV U6 | BROEKSTRAAT GEEL-TEN AART | |||
15/04/2023 | 9:30 | VC HERENTALS | KSAV U10 B | St. CAROLUSSTRAAT MOL | |||
16/04/2023 | 9:30 | WEZEL C | KSAV U12 B | HERENTHOUTSEWEG HERENTALS SYNTH !!! | |||
15/04/2023 | 9:00 | ZWANEVEN | KSAV U8 C | RHOODE OUD-TURNHOUT | |||
Uitwedstrijden zondag 16 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
16/04/2023 | 15:00 | WEELDE | KSAV A | 0-1 |
Gepost op: 13 april 2023 om 21.19h
Aantal keren gelezen: 20689
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B