Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Alle thuiswedstrijden voor zaterdag 2 en zondag 3 februari zijn afgelast !!!!!!!!!!
Thuiswedstrijden zaterdag 2 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | K. ANTONIA FC | KBVB | |||
18:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | OLEN UNITED | KBVB | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | FC NETEZONEN A | AFGELAST | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | K. VERBR BALEN | AFGELAST | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | VC MOLDAVO B | AFGELAST | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | K. BERG EN DAL VV A | AFGELAST | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KFC TURNHOUT C | AFGELAST | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | K. TERNESSE VV A | AFGELAST | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | FC WEZEL SPORT | AFGELAST | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KFC LILLE B | AFGELAST | |||
9:30 | K. SAV G - NIV 2 | CROSSING VISSENAKEN | AFGELAST | |||
9:30 | K. SAV G - NIV 3 | KVS BRANST | AFGELAST | |||
9:30 | K. SAV G - NIV 4 | LIERSE - KEMPENZONEN | AFGELAST | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | FC ZWANEVEN A | AFGELAST | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | KFC LILLE A | AFGELAST | |||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | AFGELAST | |||
Vrij : | U6 | |||||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 U13 A | |||||
11.15-14.30 U17 A | ||||||
14.15-18.00 U13 C | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 3 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | KFC BEEKHOEK SPORT A | AFGELAST | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | FC ARENDONK SPORT A | AFGELAST | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | KFC LENTEZON BEERSE A | AFGELAST | |||
Kantinedienst : | 8.30-11.30 U13 D | |||||
11.15-13.45 U9 D | ||||||
Thuiswedstrijden woensdag 6 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
18:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 | K.F.C. TURNHOUT | ||||
18:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | K. RETIE S.K. | ||||
18:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 | HOOGSTRATEN V.V. | ||||
18:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 | R. CAPPELLEN F.C. | ||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 1 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | KASTERLEE | K. SAV ST. DIMPNA RES.A | AFGELAST | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 2 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
9:30 | K. VOSSELAAR VV A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | AFGELAST | |||
9:30 | KSV OUD-TURNHOUT A | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | Albert Sohiestraat 2360 Oud-Turnhout | |||
9:30 | KFC DE KEMPEN TL A | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | Prijstraat 2460 Tielen | |||
10:45 | FC ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | AFGELAST | |||
11:00 | KFCV ALBERTA GEEL B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | AFGELAST | |||
11:00 | KFC TURNHOUT A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout Synth | |||
11:00 | KFC TURNHOUT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout Synth | |||
11:00 | KFC EZAART SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | AFGELAST | |||
12:00 | K. SV VLUG VOORUIT A | K. SAV U16 DAMES | AFGELAST | |||
12:20 | K. VRIJHEID HERSELT | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | Limberg 2230 Herselt | |||
13:00 | FC ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | AFGELAST | |||
13:00 | FC ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | AFGELAST | |||
13:00 | KFC EZAART SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | Korenstraat 2400 Mol-Ezaart | |||
14:30 | FC ARENDONK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U21 | AFGELAST | |||
14:30 | PRO MILLE | SPARTA | AFGELAST | |||
15:00 | K. BLAUWVOET OEVEL | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | AFGELAST | |||
15:00 | KFC EZAART SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | Korenstraat 2400 Mol-Ezaart | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 3 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
9:30 | KVV OG VORSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | Riemenstraat 2290 Vorselaar | |||
9:30 | K. TERNESSE VV A | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | Brieleke 2160 wommelgem Synth !!! | |||
9:30 | ARENDONK SPORT D | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | AFGELAST | |||
11:00 | F.C. NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | Rundershoek 2430 Laakdal-Eindhout |
Gepost op: 1 februari 2019 om 17.48h
Aantal keren gelezen: 6018
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B