Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 20 en zondag 21 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 20 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
20/4/2024 | B | 15:00 | KSAV U21 | ZAMMEL B | 5-0 (ff) | ||
20/4/2024 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | KVC LILLE UNITED C | Ivo Haeseldonckx | ||
20/4/2024 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | KVC LILLE UNITED A | Stan Muyshond | ||
20/4/2024 | D2 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | KVC LILLE UNITED B | Joshua Bisiaux | ||
20/4/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U8 C | K.S.K. KASTERLEE B | Stan Muyshond | ||
20/4/2024 | B | 12:00 | KSAV U15 B | KFC HAM UNITED | 3-3 | ||
20/4/2024 | F2 | 12:00 | KSAV U13 PROV | KVC LILLE UNITED A | Ivo Haeseldonckx | ||
20/4/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 20 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
20/4/2024 | 15:00 | KSK KASTERLEE B | KSAV U15 C | 6-2 | |||
20/4/2024 | 13:30 | K. VERBR. BALEN B | KSAV U13 B | ||||
20/4/2024 | 11:00 | KVC LILLE UNITED A | KSAV U9 PROV A | ||||
20/4/2024 | 11:00 | KVC LILLE UNITED B | KSAV U9 PROV B | ||||
20/4/2023 | 11:00 | K.S.K. KASTERLEE A | KSAV U7 A | ||||
20/4/2024 | 10:00 | K. VERBR. BALEN A | KSAV U11 PROV | ||||
Uitwedstrijden zondag 21 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
21/4/2024 | 15:00 | LENTEZON A | KSAV A | 4-1 | |||
21/4/2024 | 15:00 | ZAMMEL A | KSAV B | 2-1 | |||
21/4/2024 | 11:45 | VOSSELAAR A | KSAV U17 PROV | 3-1 | |||
21/4/2024 | 10:00 | K. LINDELHOEVEN | KSAV U12 PROV | ||||
21/4/2024 | 10:00 | K.B.S.K. RETIE A | KSAV U10 PROV | ||||
21/4/2024 | 9:30 | OG VORSELAAR A | KSAV U15 PROV | 2-1 |
Gepost op: 16 april 2024 om 18.08h
Aantal keren gelezen: 4278
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B