Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 september.
Thuiswedstrijden zaterdag 18 september 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
18/9/2021 | A | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | 5 | W. STAR SCHORVOORT | 3 | 5-2 | |
18/9/2021 | B | 14:00 | K. S.A.V. RES B | 7 | K. VERBR. BALEN B | 4 | 0-1 | |
18/9/2021 | D1 | 12:30 | K. S.A.V. U6 A | 8 | BEEKHOEK SPORT | 2 | GEEN | |
18/9/2021 | F2 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | 6 | LIERSE KEMPENZONEN | 1 | THEO BOECKX | |
18/9/2021 | D2 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | 8 | LENTEZON BEERSE A | 5 | ROBIN DAELEMANS | |
18/9/2021 | D1 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | 8 | LENTEZON BEERSE B | 5 | JONAS PAUWELS | |
18/9/2021 | B | 9:30 | K. S.A.V. U15 B | 7 | K.F.C. TONGERLO A | 3 | 3-10 | |
18/9/2021 | F2 | 9:30 | K. S.A.V. U10 B | 6 | W; STAR SCHORVOORT | 1 | THEO BOECKX | |
18/9/2021 | C | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | 2-4 | ||||
Thuiswedstrijden zondag 19 september 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
19/9/2021 | F1 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | 5 | S.V. AARTSELAAR B | 1 | IVO HAESELDONCKX | |
19/9/2021 | F2 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | 6 | EZAART SPORT A | 2 | THEO BOECKX | |
19/9/2021 | F1 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | 8 | K. MERKSPLAS S.K. | 4 | IVO HAESELDONCKX | |
19/9/2021 | F2 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | 7 | ARENDONK SPORT A | 3 | THEO BOECKX | |
Uitwedstrijden vrijdag 17 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
17/9/2021 | 19:30 | OLMEN A | K. S.A.V. RES A | 1-2 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 18 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
18/9/2021 | 19:30 | WECHELDERZANDE | K. S.A.V. B | 2-1 | ||||
18/09/2021 | 13:30 | LIERSE KEMPENZONEN | K.S.A.V. G-PLOEG NIV 4 | LIERSESTEENWEG KESSEL | ||||
18/9/2021 | 13:00 | K. MERKSPLAS S.K. A | K. S.A.V. U21 Prov | 1-4 | ||||
18/9/2021 | 11:45 | LIERSE KEMPENZONEN | K. S.A.V. U11 Prov | LIERSESTEENWEG KESSEL | ||||
18/9/2021 | 11:45 | K.V.C. WESTERLO | K. S.A.V. U7 B | DE MERODEDREEF WESTERLO | ||||
18/9/2021 | 11:30 | K. BERG EN DAL V.V. | K. S.A.V. U12 B | SPORTLAAN MEERHOUT | ||||
18/9/2021 | 11:00 | VERBR. ALBERTA | K. S.A.V. U11 B | HOLLANDSEBAAN-WINKELOMHEIDE | ||||
18/9/2021 | 10:00 | K. BERG EN DAL V.V. | K. S.A.V. U7 A | SPORTLAAN MEERHOUT | ||||
18/09/2021 | 10:00 | K. RUPEL-BOOM F.C. | K.S.A.V. G-PLOEG NIV 3 | SCHOMMELEI BOOM SYNTH !!! | ||||
18/9/2021 | 9:30 | ARENDONK SPORT A | K. S.A.V. U8 Prov A | HEIKANT ARENDONK SYNTH !!! | ||||
18/9/2021 | 9:30 | ARENDONK SPORT B | K. S.A.V. U8 Prov B | HEIKANT ARENDONK SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 19 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
19/9/2021 | 15:00 | K.F.C. BROECHEM | K. S.A.V. A | 2-0 | ||||
19/9/2021 | 11:45 | EKEREN DONK A | K. S.A.V. U17 Prov | 3-3 | ||||
19/9/2021 | 11:15 | K.V.C. BOOISCHOT | K. S.A.V. U17 B | 2-4 | ||||
19/9/2021 | 9:30 | ARENDONK SPORT A | K. S.A.V. U15 Prov | 6-2 | ||||
19/9/2021 | 9:30 | OUD-TURNHOUT A | K. S.A.V. U15 C | 8-3 |
Gepost op: 14 september 2021 om 19.50h
Aantal keren gelezen: 9321
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B