Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 3 en zondag 4 december
Thuiswedstrijden zaterdag 3 december 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/12/2022 | B | 14:30 | KSAV RESERVEN | MOL B | 5-0 | ||
3/12/2022 | D2 | 13:00 | KSAV U9 PROV A | HOOGSTRATEN | Joshua Bisiaux | ||
|
|
|
|
|
5-0 (forfait Exc. Vorst) | ||
3/12/2022 | B | 12:30 | KSAV U21 | CANTINRODE | 2-0 | ||
3/12/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U10 B | WIEKEVORST | Ivo Haeseldonckx | ||
3/12/2022 | F2 | 11:30 | KSAV U13 B | PAAL-TERVANT | Cedric Lame | ||
3/12/2022 | A | 11:30 | KSAV U12 B | RETIE B | Youri Geerinckx | ||
3/12/2022 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | MORTSEL OG | Ivo Haeseldonckx | ||
3/12/2022 | A | 10:00 | G-VOETBAL A | MARIA 't HEIDE | |||
3/12/2022 | A | 10:00 | G-VOETBAL B | SCHELLE SPORT B | |||
3/12/2022 | B | 9:30 | KSAV U15 B | ZAMMEL | 9-1 | ||
Thuiswedstrijden zondag 4 december 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
4/12/2022 | A | 14:30 | KSAV B | HERENTHOUT | 1-1 | ||
Uitwedstrijden zaterdag 3 december 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
3/12/2022 | 20:00 | MARIABURG | KSAV A | 0-4 | |||
3/12/2022 | 19:30 | HERSELT B | KSAV DAMES | 2-2 | |||
3/12/2022 | 14:00 | OG VORSELAAR | KSAV U11 PROV | GESTELSTRAAT / ZANDSTRAAT OLEN | |||
3/12/2022 | 11:30 | HAM UNITED | KSAV U7 B | SPORTLAAN HAM | |||
3/12/2022 | 11:00 | LOMMEL SK | KSAV U12 PROV | SPEELPLEINSTRAAT LOMMEL | |||
3/12/2022 | 9:45 | KADIJK | KSAV U7 A | KADIJK OVERPELT | |||
3/12/2022 | 9:30 | WEZEL | KSAV U8 PROV A | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | |||
3/12/2022 | 9:30 | WEZEL | KSAV U8 PROV B | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | |||
3/12/2022 | 9:00 | WESTERLO B | KSAV U17 B | 3-2 | |||
Uitwedstrijden zondag 4 december 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/12/2022 | 11:15 | GENKER VV | KSAV U17 PROV | 0-3 | |||
4/12/2022 | 10:00 | TONGERLO | KSAV U17 C | 4-2 | |||
4/12/2022 | 9:30 | RETIE | KSAV U15 PROV | 2-5 | |||
4/12/2022 | 9:30 | RETIE | KSAV U13 PROV | GROENEDIJK RETIE |
Gepost op: 29 november 2022 om 19.27h
Aantal keren gelezen: 4524
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B