Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 9 en zondag 10 maart.
Thuiswedstrijden zaterdag 9 maart 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/09/2024 | A | 19:00 | KSAV A | HERSELT | 2-4 | ||
3/09/2024 | B | 15:00 | KSAV U21 | SKS HERENTALS B | 0-2 | ||
3/09/2024 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | F.C. PUNT-LARUM B | Ivo Haeseldonckx | ||
3/09/2024 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | LYRA-LIERSE BERLAAR A | Joshua Bisiaux | ||
3/09/2024 | D2 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | LYRA-LIERSE BERLAAR B | Stan Muyshond | ||
3/09/2024 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | BEEKHOEK A | 3-2 | ||
3/09/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U8 C | K. WITGOOR SPORT A | Joshua Bisiaux | ||
3/09/2024 | F2 | 12:00 | KSAV U13 PROV | K.B.S.K. RETIE A | Ivo Haeseldonckx | ||
3/09/2024 | D1 | 12:00 | KSAV U6 | K.F.C. VERBR. ALBERTA | |||
3/09/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 10 maart 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/10/2024 | A | 15:00 | KSAV B | RAUW | 1-1 | ||
Uitwedstrijden zaterdag 9 maart 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
3/09/2024 | 14:00 | HELSON HELCHTEREN | KSAV U12 PROV | ||||
3/09/2024 | 13:00 | FC PUNT-LARUM B | KSAV U15 C | 1-5 | |||
3/09/2024 | 13:00 | OLMEN | KSAV U11 PROV | ||||
3/09/2024 | 13:00 | VERBR. ALBERTA | KSAV U7 A | ||||
3/09/2024 | 11:30 | KFC EXC.VORST | KSAV U17 B | 1-4 | |||
3/09/2024 | 9:30 | OG VORSELAAR A | KSAV U10 PROV | ||||
3/09/2024 | 9:30 | K. MERKSPLAS S.K. A | KSAV U9 PROV A | ||||
3/09/2024 | 9:30 | K. MERKSPLAS S.K. B | KSAV U9 PROV B | ||||
3/09/2024 | 9:15 | WITGOOR SPORT C | KSAV U13 B | ||||
Uitwedstrijden zondag 10 maart 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
3/10/2024 | 11:30 | KVC WESTERLO A | KSAV U17 PROV | 4-0 | |||
3/10/2024 | 9:30 | KBSK RETIE A | KSAV U15 PROV | 2-1 |
Gepost op: 3 maart 2024 om 20.00h
Aantal keren gelezen: 7908
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B