Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 20, zaterdag 21, zondag 22, woensdag 25 januari
Thuiswedstrijden vrijdag 20 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
20/01/2023 | A | 20:00 | KSAV B | HEULTJE | AFGELAST | ||
20/01/2023 | B | 19:30 | KSAV DAMES | BEVEL B | AFGELAST | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 21 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
21/01/2023 | B | 13:00 | KSAV RESERVEN | RETIE B | AFGELAST | ||
21/01/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | HERSELT | AFGELAST | ||
21/01/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | KSK KASTERLEE | AFGELAST | ||
21/01/2023 | B | 11:30 | KSAV U13 B | HADES HASSELT | AFGELAST | ||
21/01/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | BERG & DAL B | AFGELAST | ||
21/01/2023 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | VOSSELAAR | AFGELAST | ||
21/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U15 B | DESSEL B | AFGELAST | ||
21/01/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | DESSEL C | AFGELAST | ||
21/01/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | AFGELAST | |||
Thuiswedstrijden zondag 22 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
22/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 C | HAM UNITED | AFGELAST | ||
22/01/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | BALEN B | AFGELAST | ||
Uitwedstrijden zaterdag 21 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
21/01/2023 | 15:00 | LILLE | KSAV U21 | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 10:55 | DIEST | KSAV U11 PROV | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 10:30 | BEEKHOEK | KSAV U17 B | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 10:15 | ARENDONK A | KSAV U7 B | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 9:30 | RWL SPORT | KSAV U12 PROV | VOLKENSVOORTSTRAAT LANGDORP SYNTH !!! | |||
21/01/2023 | 9:30 | MERKSPLAS A | KSAV U8 A PROV | AFGELAST | |||
21/01/2023 | 9:30 | MERKSPLAS B | KSAV U8 B PROV | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden zondag 22 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
22/01/2023 | 14:30 | SINT-JOB | KSAV A | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 10:45 | PAAL/TERVANT | KSAV U7 A | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U17 PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | TORPEDO HASSELT | KSAV U15 PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U13 PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | DIEST A | KSAV U9 A PROV | AFGELAST | |||
22/01/2023 | 9:30 | DIEST B | KSAV U9 B PROV | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden woensdag 25 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
25/01/2023 | 20:00 | WEZEL SPORT B | KSAV St.-DYMPHNA B | MORESNETLAAN MOL-WEZEL |
Gepost op: 17 januari 2023 om 21.55h
Aantal keren gelezen: 6864
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B