Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 januari.
Thuiswedstrijden vrijdag 10 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K.SAV DAMES | WUUSTWEZEL D | 1-2 | HANNES ROGER | ||
20:00 | KSAV U21 PROV | MERKSPLAS S.K. | 1-2 | RAUS JIMMY | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 11 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | K.F.C. NIJLEN | 1-2 | POLLET THOMAS | ||
18:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | OLEN UNITED | 1-2 | SCHUERMANS PAUL | ||
14:30 | SPARTA | THE WITCH | SPARTA | |||
14:00 | KSAV U21 B | BERG EN DAL | 1-14 | ? | ||
14:00 | KSAV U12 B | BERG EN DAL | ||||
14:00 | KSAV U11 C | WITGOOR B | ||||
12:30 | KSAV U12 C | B.S.K. RETIE B | ||||
12:30 | KSAV U11 B | LIERSE KEMPENZ. B | ||||
12:30 | KSAV U8 D | BERG EN DAL B | ||||
12:30 | KSAV U7 B | K. RAMSEL F.C. A | ||||
12:00 | KSAV RESERVEN B | VV LAAKDAL B | 0-5 | |||
10:45 | KSAV U8 PROV A | TURNHOUT A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | TURNHOUT B | ||||
9:00 | KSAV U8 C | BERG EN DAL C | ||||
9:00 | KSAV U7 A | DESSEL SPORT | ||||
9:00 | G-VOETBAL TRAINING | |||||
VRIJ: | U11 PROV | |||||
Thuiswedstrijden zondag 12 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U17 PROV | BEERSCHOT V.A. A | 2-4 | BERGHMANS JOHAN | ||
10:45 | KSAV U15 PROV | HOUTVENNE A | 4-0 | ? | ||
9:00 | KSAV U17 B | MARTINUS HALLE | 0-5 | ? | ||
9:00 | KSAVU15 C | RAMSEL F.C. | 3-3 | ? | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 11 januari 2021 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
13:00 | BEERSCHOT C | KSAV U10 PROV | UNIVERSITEITSPLEIN 2610 WILRIJK SYNTH !!! | |||
13:00 | WAVRIA A | KSAV U13 PROV | SCHRANS 2861 O.L.V. WAVER | |||
11:00 | K.F.C. MOL | KSAV U13 B | BOERETANG 2400 MOL | |||
11:00 | PUNT / LARUM B | KSAV U10 C | ZWAARVOEDERSSPOOR 2440 GEEL-LARUM | |||
10:00 | OLMEN A | KSAV U10 B | EGSTRAAT 2491 OLMEN | |||
9:30 | WESTERLO D | KSAV U15 B | 4-2 | |||
9:30 | TURNHOUT A | KSAV U9 PROV A | STWG OP MERKSPLAS 2300 TURNHOUT SYNTH !!! | |||
9:30 | TURNHOUT B | KSAV U9 PROV B | STWG OP MERKSPLAS 2300 TURNHOUT SYNTH !!! | |||
9:30 | PUNT / LARUM A | KSAV U9 C | ZWAARVOEDERSSPOOR 2440 GEEL-LARUM | |||
9:30 | ALBERTA GEEL | KSAV U6 | HOLLANDSEBAAN 2440 GEEL-WINKELOMHEIDE | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 12 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
9:30 | BALEN B | KSAV U15 D | ||||
9:30 | EZAART A | KSAV U13 C | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | |||
9:30 | ANTONIA A | KSAV U12 PROV | BETHANIELEI 2980 ZOERSEL |
Gepost op: 8 januari 2020 om 15.10h
Aantal keren gelezen: 4692
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B