Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Thuiswedstrijden zaterdag 11 september 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
11/09/2021 | A | 20:00 | K. S.A.V. 1°elftal A | 8 | VRIJHEID HERSELT A | 4 | 1-2 | |
11/09/2021 | A | 18:00 | K. S.A.V. 1° elftal B | 5 | F.C. WEZEL SPORT B | 3 | 0-0 | |
11/09/2021 | B | 14:00 | K. S.A.V. RES A | 8 | O.G. VORSELAAR B | 6 | 5-0 (ff) | |
11/09/2021 | F2 | 14:00 | K. S.A.V. U12 C | EZAART | ||||
11/09/2021 | F2 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | 7 | K. NOORDSTAR V.V. | 4 | THEO BOECKX | |
11/09/2021 | D1 | 12:30 | K. S.A.V. U7 B | 6 | K.F.C. TONGERLO | 2 | GEEN | |
11/09/2021 | F1 | 11:00 | K. S.A.V. U11 B | 7 | VRIJHEID HERSELT A | 1 | IVO HAESELDONCKX | |
11/09/2021 | F2 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | 6 | LENTEZON BEERSE A | 3 | THEO BOECKX | |
11/09/2021 | D1 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | 8 | K.V.C. WESTERLO A | 5 | THOR VAN DE POEL | |
11/09/2021 | D2 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov B | 8 | K.V.C. WESTERLO B | 5 | GERBEN VAN HOFSTADE | |
11/09/2021 | C | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | 2-4 | ||||
Vrij | U21 Prov. - U13 Prov - U12 C - U10 B | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 12 september 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
12/09/2021 | A | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | 5 | R.V.C. HOBOKEN | 4 | 5-9 | |
12/09/2021 | A | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | 6 | K.NOORDSTAR . A | 3 | 1-6 | |
12/09/2021 | B | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | 7 | KFC MOL | 1 | 7-2 | |
Uitwedstrijden vrijdag 10 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
10/09/2021 | 20:30 | ARENDONK SPORT D | K. S.A.V. RES B | 3-1 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 11 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
11/09/2021 | 15:00 | K.F.C. ZWARTE LEEUW | K. S.A.V. DAMES | 8-2 | ||||
11/09/2021 | 12:30 | K.V.V. VOSSELAAR A | K. S.A.V. U9 Prov A | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
11/09/2021 | 12:30 | K.V.V. VOSSELAAR B | K. S.A.V. U9 Prov B | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
11/09/2021 | 11:00 | K.V.V. OG VORSELAAR | K. S.A.V. U11 Prov | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
11/09/2021 | 10:30 | K. WITGOOR SPORT | K. S.A.V. U7 A | WOUWERSTRAAT DESSEL | ||||
11/09/2021 | 10:15 | K.F.C. EXC.VORST | K. S.A.V. U6 A | LINDESTRAAT VORST-LAAKDAL | ||||
11/09/2021 | 9:15 | K.S.K. OOSTHOVEN A | K. S.A.V. U15 B | 5-1 | ||||
Uitwedstrijden zondag 12 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
12/09/2021 | 10:00 | K.V.HOOIKT | K. S.A.V. U13 B | BEEKSTRAAT KONINGSHOOIKT SYNTH !!! | ||||
12/09/2021 | 9:30 | GRAVENWEZEL-SCHILDE | K. S.A.V. U17 Prov | 5-8 | G. DE PELICHYLEI 'S GRAVENWEZEL SYNTH !!! | |||
12/09/2021 | 9:30 | K.V.C. WESTERLO | K. S.A.V. U12 Prov | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 7 september 2021 om 14.05h
Aantal keren gelezen: 16439
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B