Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 maart.
Thuiswedstrijden zaterdag 19 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
19/03/2022 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | NETEZONEN B | 1-2 | ||||
19/03/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | W.S. SCHORVOORT B | 3-2 | ||||
19/03/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U6 B | OLMEN A | GEEN | ||||
19/03/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | K. BERG EN DAL B | GEEN | ||||
19/03/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | WEZEL SPORT A | IVO HAESELDONCKX | ||||
19/03/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | K.S.K. WAVRIA A | VICTOR VERHEYEN | ||||
19/03/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | K.S.K. WAVRIA B | THOR VAN DE POEL | ||||
19/03/2022 | 10:00 | K. S.A.V. G - NIV 3 | K.V.C. WESTERLO | ? | ||||
19/03/2022 | 10:00 | K. S.A.V. G - NIV 4 | LIERSE KEMPENZONEN | ? | ||||
19/03/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Thuiswedstrijden zondag 20 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
20/03/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | K.F.C. POPPEL | ? | ||||
20/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | LIERSE KEMPENZONEN | ? | ||||
20/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | MERKSPLAS | oefenwedstrijd | ||||
20/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | K.S.K. KASTERLEE A | uitgesteld naar 27 april om 18u00 | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 18 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
18/03/2022 | 20:00 | EZAART A | K. S.A.V. RES A | 3-1 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 19 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
19/03/2022 | 20:00 | LOENHOUT S.K. | K. S.A.V. A | 2-1 | ||||
19/03/2022 | 12:00 | R.V.C. HOBOKEN | K. S.A.V. U21 Prov | 0-4 | ||||
19/03/2022 | 11:00 | K.F.C. ZAMMEL A | K. S.A.V. U12 B | VEESTRAAT GEEL-ZAMMEL | ||||
19/03/2022 | 11:00 | OG VORSELAAR A | K. S.A.V. U11 Prov | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
19/03/2022 | 10:00 | OLEN UNITED A | K. S.A.V. U7 | GESTELSTRAAT-ZANDSTRAAT OLEN | ||||
19/03/2022 | 9:30 | V.C. MOLDAVO A | K. S.A.V. U11 B | St. CAROLUSSTRAAT MOL | ||||
19/03/2022 | 9:30 | WESTERLO A | K. S.A.V. U8 Prov A | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
19/03/2022 | 9:30 | WESTERLO B | K. S.A.V. U8 Prov B | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 20 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
20/03/2022 | 15:00 | ALBERTA | K. S.A.V. B | 2-4 | ||||
20/03/2022 | 11:45 | HOUTVENNE C | K. S.A.V. U12 C | HARMONIETSRAAT RAMSEL | ||||
20/03/2022 | 10:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U17 Prov | BALSAKKER LILLE | ||||
20/03/2022 | 9:30 | K. BERG & DAL | K. S.A.V. U17 B | 0-3 | ||||
20/03/2022 | 9:30 | VERBR. BALEN | K. S.A.V. U15 Prov | 3-1 | ||||
20/03/2022 | 9:00 | K.F.C. MOL A | K. S.A.V. U15 C | 2-6 |
Gepost op: 15 maart 2022 om 20.38h
Aantal keren gelezen: 6253
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B