Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
wedstrijden van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 december
Thuiswedstrijden zaterdag 7 december 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | K.KONTICH FC | 1-1 | FAUCONNIER LENN | ||
18:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | WIEKEVORST | 0-1 | |||
14:30 | SPARTA | SK HAM | ||||
12:30 | KSAV RESERVEN B | PUNT-LARUM B | 6-2 | |||
12:30 | KSAV U8 D | OUD-TURNHOUT B | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV A | BEERSCHOT VA A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | BEERSCHOT VA B | ||||
10:45 | KSAV U15 D | KFC ZAMMEL B | 0-2 | SOONTJENS EDDY | ||
10:45 | KSAV U11 PROV | KFC LILLE A | ||||
9:00 | KSAV U15 B | CANTINCRODE B | 4-2 | VAN CAIMERE JOHAN | ||
9:00 | KSAV U12 A | VOSSELAAR | GEEN WEDSTRIJDBLAD | |||
9:00 | KSAV U10 B | ? | HOUTVENNE | GEEN WEDSTRIJDBLAD | ||
9:00 | KSAV U9 C | BEEKHOEK SPORT | ||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 6 december 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | K. BERG & DAL | KSAV RES. PROV | AFGELAST !!!!! | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 7 december 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
14:00 | O.L.S.E. | KSAV G-voetbal N.2 | LAAGLANDLAAN 2170 MERKSEM | |||
13:00 | BALEN | KSAV U11 | oefenw. | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
13:00 | BALEN | KSAV U9 | oefenw. | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
13:00 | BALEN | KSAVU7 | oefenw. | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
11:00 | BALEN | KSAV U10 | oefenw. | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
11:00 | BALEN | KSAV U8 | oefenw. | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
11:00 | BALEN | KSAV U6 | oefenw. | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
9:00 | LIERSE KEMP. | KSAV U11 Prov | oefenw. | ???????? | ||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 8 december 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
11:00 | WESTMALLE B | K.SAV DAMES | 2-0 | SCHEPERSDIJK 2390 WZSTMALLE | ||
9:30 | RETIE | KSAV U15 C | 4-5 | GROENEDIJK 2470 RETIE |
Gepost op: 3 december 2019 om 9.44h
Aantal keren gelezen: 3957
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B