Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Maandag 17 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.
Uitslagen van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 maart.
Thuiswedstrijden zaterdag 16 maart 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
16/3/2024 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | LOMMEL SK C | |||
16/3/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U9 PROV A | K.V.V. VOSSELAAR A | Joshua Bisiaux | ||
16/3/2024 | D2 | 13:30 | KSAV U9 PROV B | K.V.V. VOSSELAAR B | Gust Verachterd | ||
16/3/2024 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | OG VORSELAAR A | |||
16/3/2024 | A1 | 10:00 | G-voetbal Niv 3 | SCHELLE SPORT B | |||
16/3/2024 | A2 | 10:00 | G-voetbal Niv 4 | SCHELLE SPORT C | |||
16/3/2024 | B | 9:00 | KSAV U17 B | AVERBODE TESTELT | 1-2 | ||
Thuiswedstrijden zondag 17 maart 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
17/3/2024 | F2 | 11:00 | KSAV U12 PROV | VOSSELAAR A | Joeri Van Baelen | ||
17/3/2024 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | KFC NIJLEN A | 5-3 | ||
17/3/2024 | A | 10:45 | KSAV U15 PROV | KFC DIEST A | 5-1 | ||
17/3/2024 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | LOMMEL SK C | Ivo Haeseldonckx | ||
17/3/2024 | B | 9:00 | KSAV U15 C | DESSEL SPORT B | 1-4 | ||
17/3/2024 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | K.F.C. MOL B | Youri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 15 maart 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
15/3/2024 | 20:00 | RAUW | KSAV RESERVEN A | 2-0 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 16 maart 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
16/3/2024 | 13:00 | KFC TONGERLO | KSAV U21 | 7-4 | |||
16/3/2024 | 11:15 | EZAART SPORT B | KSAV U6 | ||||
16/3/2024 | 11:00 | K.F.C. GROBBENDONK | KSAV U11 B | ||||
16/3/2024 | 9:30 | WEERSTAND KOERSEL | KSAV U15 B | 6-1 | |||
16/3/2024 | 9:30 | K.F.C. NIJLEN A | KSAV U8 PROV A | ||||
16/3/2024 | 9:30 | K.F.C. NIJLEN B | KSAV U8 PROV B | ||||
16/3/2024 | 9:15 | OUD-TURNHOUT B | KSAV U8 C | ||||
Uitwedstrijden zondag 17 maart 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
17/3/2024 | 15:00 | SINT-JOB | KSAV A | 4-2 | |||
17/3/2024 | 15:00 | RANST B | KSAV B | 1-2 | |||
17/3/2024 | 9:30 | VOSSELAAR A | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 11 maart 2024 om 17.41h
Aantal keren gelezen: 4437
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B