Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 23 april 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
23/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | K.F.C. MOL | 4-0 | ||||
23/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U7 | PUNT/LARUM | GEEN | ||||
23/04/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U11 B | HERSELT A | ? | ||||
23/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | BEERSCHOT | ? | ||||
23/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | A.S.V. GEEL | ? | ||||
23/04/2022 | 10:00 | K. S.A.V. U12 B | BERG & DAL | ? | ||||
23/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Thuiswedstrijden zondag 24 april 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
24/04/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | RETIE A | RENS JOZEF | ||||
24/04/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | LENTEZON BEERSE | ? | ||||
24/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | HERENTHOUT | LIEVENS WOUT | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 22 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
22/04/2022 | 19:00 | KASTERLEE | K. S.A.V. U15 Prov | 2-3 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 23 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
23/04/2022 | 19:00 | HERSELT A | K. S.A.V. DAMES | 6-1 | ||||
23/04/2022 | 13:00 | BALEN A | K. S.A.V. U10 Prov | HOOLSTERBERG BALEN | ||||
23/04/2022 | 12:00 | LAAKDAL | K. S.A.V. U6 A | HUIPERSTRAAT LAAKDAL VORST | ||||
23/04/2022 | 9:30 | VOSSELAAR | K. S.A.V. U21 | 0-5 (forfait Vosselaar) | ||||
23/04/2022 | 9:30 | BERG & DAL | K. S.A.V. U15 B | 4-3 | ||||
23/04/2022 | 9:30 | O.G. VORSELAAR A | K. S.A.V. U9 Prov A | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
23/04/2022 | 9:30 | O.G. VORSELAAR B | K. S.A.V. U9 Prov B | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
Uitwedstrijden zondag 24 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
24/04/2022 | 10:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U17 A | BALSAKKER LILLE | ||||
24/04/2022 | 10:00 | NETEZONEN | K. S.A.V. U13 B | RUNDERSHOEK LAAKDAL EINDHOUT | ||||
24/04/2022 | 9:30 | WESTERLO B | K. S.A.V. U13 Prov | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
24/04/2022 | 9:30 | WIEKEVORST | K. S.A.V. U12 C | DALSTRAAT WIEKEVORST |
Gepost op: 19 april 2022 om 21.26h
Aantal keren gelezen: 5337
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B