Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 oktober
Thuiswedstrijden zaterdag 16 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
16/10/2021 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | HERSELT B | 2-7 | ||||
16/10/2021 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | B.S.K. RETIE B | 1-8 | ||||
16/10/2021 | 14/00 | K. S.A.V. U7 A | EZAART SPORT A | GEEN | ||||
16/10/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | K.F.C. HEULTJE | IVO HAESELDONCKX | ||||
16/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | O.G. VORSELAAR A | IVO HAESELDONCKX | ||||
16/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U11 B | EZAART SPORT A | ? | ||||
16/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | DE KEMPEN TL A | TUUR MUYSHOND | ||||
16/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov B | DE KEMPEN TL B | LEN VERMEIREN | ||||
Vrij | U12 C - U9 Prov A - U9 Prov B -U6 | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 17 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
17/10/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | S GRAVENWEZEL-SCHILDE | BERGHMANS JOHAN | ||||
17/10/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | Y.R. KV MECHELEN B | BOHEZ GITTE | ||||
17/10/2021 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | EZAART SPORT | ANTHONIS WOUTER | ||||
17/10/2021 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | DESSEL SPORT B | RENS JOZEF | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 15 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
15/10/2021 | 20:00 | VERBR. BALEN A | K. S.A.V. RES A | 2-4 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 16 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
16/10/2021 | 19:30 | K.F.C. MOL | K. S.A.V. B | BOERETANG MOL | ||||
16/10/2021 | 13:30 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U10 B | KORENSTRAAT MOL-EZAART | ||||
16/10/2021 | 12:00 | K.S.K. EKEREN DONK | K. S.A.V. U21 Prov | 2-7 | ||||
16/10/2021 | 9:30 | K.V.C. WESTERLO C | K. S.A.V. U15 C | 2-3 | ||||
16/10/2021 | 9:30 | LENTEZON BEERSE A | K. S.A.V. U10 Prov | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! | ||||
16/10/2021 | 9:30 | MARIA TER HEIDE | G-voetbal Niveau 3 | DE BEELENLEI BRASSCHAAT | ||||
Uitwedstrijden zondag 17 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
17/10/2021 | 15:00 | V.C. HERENTALS | K. S.A.V. A | HERENTHOUTSEWEG HERENTALS | ||||
17/10/2021 | 14:15 | Y.R. KV MECHELEN | G - VOETBAL NIV 4 | LIERSESTEENWEG MECHELEN SYNTH | ||||
17/10/2021 | 10:00 | K.F.C. LINT | K. S.A.V. U13 B | LERENVELD LINT SYNTH !!! | ||||
17/10/2021 | 10:00 | EZAART SPORT | K. S.A.V. U12 | KORENSTRAAT MOL-EZAART | ||||
17/10/2021 | 9:30 | VOSSELAAR V.V. | K. S.A.V. U13 Prov | BERGAKKSERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
17/10/2021 | 9:30 | K.F.C. NIJLEN A | K. S.A.V. U12 Prov | GRAANWEG NIJLEN | ||||
Uitwedstrijden woensdag 20 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
17/10/2021 | 18:30 | LILLE UNITED | K. S.A.V. U13 Prov | BALSAKKER LILLE |
Gepost op: 12 oktober 2021 om 21.18h
Aantal keren gelezen: 3980
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B