Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Thuiswedstrijden zaterdag 5 september 2020 | ||||||||
Datum | KL | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
5/09/2020 | 12:30 | K.S.A.V. RES A | NETEZONEN | VW | ||||
5/09/2020 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | HOUTVENNE B | |||||
5/09/2020 | 12:30 | K. S.A.V. U6 | PUNT/LARUM B | |||||
5/09/2020 | 10:45 | K. S.A.V. U10 A | S GRAV/SCHILDE A | |||||
5/09/2020 | 10:45 | K. S.A.V. U9 A | MERKSPLAS S.K. A | |||||
5/09/2020 | 10:45 | K. S.A.V. U9 B | MERKSPLAS S.K. B | |||||
5/09/2020 | 9:30 | K. S.A.V. U15 B | ZWANEVEN A | BAETEN JAMIE | ||||
5/09/2020 | 9:30 | K. S.A.V. U10 B | V.C. MOLDAVO | |||||
VRIJ: | RES. B | |||||||
Kantinedienst | 8u30-12u00 | U15 Prov. | ||||||
11u45-15u30 | U13 Prov. | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 6 september 2020 | ||||||||
Datum | KL | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
6/09/2020 | 10:45 | K. S.A.V. U17 A | ANTONIA F.C. A | ANTHONIS WOUTER | ||||
6/09/2020 | 10:45 | K. S.A.V. U15 A | TERNESSE V.V. A | BAKI YASIN | ||||
6/09/2020 | 9:30 | K. S.A.V. U13 A | K.F.C. LILLE A | |||||
6/09/2020 | 9:30 | K. S.A.V. U12 A | WESTERLO C | |||||
6/09/2020 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | DESSEL SPORT C | LIEVENS FRANS | ||||
Kantinedienst | 8u00-11u15 | U12 B | ||||||
11u15-14u00 | U9 B | |||||||
Uitwedstrijden zaterdag 5 september 2020 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
5/09/2020 | 19:00 | ARENDONK SP. | K. S.A.V. DAMES | VW | HEIKANT ARENDONK | |||
5/09/2020 | 19:00 | HEULTJE | K. S.A.V. 1°ELFTAL B | VW | VIJFHUIZENSTRAAT ZOERLE-PARWIJS | |||
5/09/2020 | 14:30 | HOUTVENNE C | K. S.A.V. U13 B | AMC | ||||
5/09/2020 | 13:00 | EZAART B | K. S.A.V. U11 C | KORENSTRAAT MOL-EZAART | ||||
5/09/2020 | 12:30 | TERNESSE | K. S.A.V. U21 | SPORTCENTRUM BRIELEKE WOMMELGEM SYNT !!! | ||||
5/09/2020 | 11:45 | LAAKDAL A | K. S.A.V. U11 B | HUIPERSTRAAT VORST-LAAKDAL | ||||
5/09/2020 | 11:00 | HOUTVENNE A | K. S.A.V. U11 A | HARMONIESTRAAT HOUTVENNE SYNT !!! | ||||
5/09/2020 | 10:00 | B.S.K. RETIE A | K. S.A.V. U8 A | GROENEDIJK (BRANDDONK) RETIE | ||||
5/09/2020 | 10:00 | B.S.K. RETIE B | K. S.A.V. U8 B | GROENEDIJK (BRANDDONK) RETIE | ||||
5/09/2020 | 9:30 | ALBERTA | K. S.A.V. U8 C | HOLLANDSEBAAN GEEL-WINKELOMHEIDE | ||||
5/09/2020 | 9:30 | HOUTVENNE A | K. S.A.V. U7 A | HARMONIESTRAAT HOUTVENNE SYNT !!! | ||||
5/09/2020 | 9:30 | ALBERTA | K. S.A.V. U7 B | HOLLANDSEBAAN GEEL-WINKELOMHEIDE | ||||
Uitwedstrijden zondag 6 september 2020 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
6/09/2020 | 11:00 | ZAMMEL B | K. S.A.V. U15 C | VEESTRAAT GEEL-ZAMMEL | ||||
6/09/2020 | 9:30 | DE KEMPEN C | K. S.A.V. U12 C | PRIJSTRAAT TIELEN |
Gepost op: 5 september 2020 om 21.50h
Aantal keren gelezen: 5446
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B