Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Thuiswedstrijden vrijdag 16 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
16/09/2022 | A | 20:00 | KSAV B | ZAMMEL | 1-3 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 17 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
17/09/2022 | D2 | 13:00 | KSAV U9 PROV A | VOSSELAAR | Lars Janssens | ||
17/09/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U11 PROV | ZWARTE LEEUW | Gerben van Hofstade | ||
17/09/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | EZAART | |||
17/09/2022 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | PAAL/TERVANT C | |||
17/09/2022 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | LUTLOMMEL VV | Robin Daelemans | ||
17/09/2022 | A | 10:00 | G-VOETBAL A | WESTERLO | Yoeri Geerinckx | ||
17/09/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 B | AVERBODE-OKSELAAR | 2-1 | ||
17/09/2022 | C | 9:00 | G-VOETBAL training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 18 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
18/09/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 C | OLEN UNITED B | 3-3 | ||
18/09/2022 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | SKS HERENTALS | Joeri Van Bael | ||
Uitwedstrijden vrijdag 16 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
16/09/2022 | 19:30 | OG VORSELAAR | KSAV U21 | 3-2 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 17 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
17/09/2022 | 15:00 | DE KEMPEN | KSAV DAMES | FORFAIT (5-0) | |||
17/09/2022 | 15:00 | RETIE B | KSAV RESERVEN | 1-4 | |||
17/09/2022 | 13:00 | KOERSEL | KSAV U12 PROV | SPORTLAAN KOERSEL SYNTH !!! | |||
17/09/2022 | 13:00 | ANTONIA | KSAV U10 PROV | BETHANIELEI ZOERSEL | |||
17/09/2022 | 13:00 | KSAV PUL U9 PROV B | VOSSELAAR B | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL/LARUM | |||
17/09/2022 | 12:00 | PUNT/LARUM B | KSAV U15 B | 1-1 | |||
17/09/2022 | 12:00 | THES SPORT C | KSAV U13 B | SPORTLAAN TESSENDERLO SYNTH !!! | |||
17/09/2022 | 10:30 | PUNT/LARUM A | KSAV U6 | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL/LARUM | |||
17/09/2022 | 10:00 | RETIE | KSAV U8 PROV A | GROENEDIJK RETIE | |||
17/09/2022 | 10:00 | RETIE | KSAV U8 PROV B | GROENEDIJK RETIE | |||
Uitwedstrijden zondag 18 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
18/09/2022 | 15:00 | LILLE UNITED B | KSAV A | 0-3 | |||
18/09/2022 | 11:15 | THES SPORT | KSAV U10 B | SPORTLAAN TESSENDERLO SYNTH !!! | |||
18/09/2022 | 10:00 | SINT-JOB | KSAV U15 PROV | 2-4 | |||
18/09/2022 | 9:30 | OG VORSELAAR | KSAV 17 PROV | 1-4 | |||
18/09/2022 | 9:30 | KOERSEL | KSAV U13 PROV | SPORTLAAN KOERSEL SYNTH !!! |
Gepost op: 13 september 2022 om 15.43h
Aantal keren gelezen: 16067
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B